XBMC Main - en to he translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
he: מצב

[ctx: #30001]
en: Filled
he: מלא

[ctx: #30002]
en: Wireframe
he: מסגרת קווית

[ctx: #30003]
en: Points
he: נקודות

[ctx: #30004]
en: Bar Height
he: גובה אנכי

[ctx: #30005]
en: Small
he: קטן

[ctx: #30006]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: #30007]
en: Big
he: גדול

[ctx: #30008]
en: Very Big
he: גדול מאוד

[ctx: #30009]
en: Speed
he: מהירות

[ctx: #30010]
en: Very Slow
he: איטי מאוד

[ctx: #30011]
en: Slow
he: איטי

[ctx: #30012]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: #30013]
en: Fast
he: מהיר

[ctx: #30014]
en: Very Fast
he: מהיר מאוד
