XBMC Main - en to el translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
el: Μέθοδος

[ctx: #30001]
en: Filled
el: Γέμισαν

[ctx: #30002]
en: Wireframe
el: Συρματόπλεγμα

[ctx: #30003]
en: Points
el: Σημεία

[ctx: #30004]
en: Bar Height
el: Ύψος Στηλών

[ctx: #30005]
en: Small
el: Μικρό

[ctx: #30006]
en: Default
el: Προεπιλογή

[ctx: #30007]
en: Big
el: Μεγάλο

[ctx: #30008]
en: Very Big
el: Πολύ Μεγάλο

[ctx: #30009]
en: Speed
el: Ταχύτητα

[ctx: #30010]
en: Very Slow
el: Πολύ Αργά

[ctx: #30011]
en: Slow
el: Αργά

[ctx: #30012]
en: Default
el: Προεπιλογή

[ctx: #30013]
en: Fast
el: Γρήγορα

[ctx: #30014]
en: Very Fast
el: Πολύ Γρήγορα
