XBMC Main - en to gl translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
gl: Modo

[ctx: #30001]
en: Filled
gl: Cheo

[ctx: #30002]
en: Wireframe
gl: Malla

[ctx: #30003]
en: Points
gl: Puntos

[ctx: #30004]
en: Bar Height
gl: Altura da barra

[ctx: #30005]
en: Small
gl: Pequeno

[ctx: #30006]
en: Default
gl: Predefinido

[ctx: #30007]
en: Big
gl: Grande

[ctx: #30008]
en: Very Big
gl: Moi grande

[ctx: #30009]
en: Speed
gl: Velocidade

[ctx: #30010]
en: Very Slow
gl: Moi lenta

[ctx: #30011]
en: Slow
gl: Lenta

[ctx: #30012]
en: Default
gl: Predefinida

[ctx: #30013]
en: Fast
gl: Rápida

[ctx: #30014]
en: Very Fast
gl: Moi rápida
