XBMC Main - en to da translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
da: Tilstand

[ctx: #30001]
en: Filled
da: Fyldt

[ctx: #30003]
en: Points
da: Punkter

[ctx: #30004]
en: Bar Height
da: Bokshøjde

[ctx: #30005]
en: Small
da: Lille

[ctx: #30006]
en: Default
da: Standard

[ctx: #30007]
en: Big
da: Stor

[ctx: #30008]
en: Very Big
da: Meget stor

[ctx: #30009]
en: Speed
da: Hastighed

[ctx: #30010]
en: Very Slow
da: Meget langsom

[ctx: #30011]
en: Slow
da: Langsom

[ctx: #30012]
en: Default
da: Standard

[ctx: #30013]
en: Fast
da: Hurtig

[ctx: #30014]
en: Very Fast
da: Meget hurtig
