XBMC Main - en to ca translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30001]
en: Filled
ca: Sòlid

[ctx: #30002]
en: Wireframe
ca: Malla

[ctx: #30003]
en: Points
ca: Punts

[ctx: #30004]
en: Bar Height
ca: Alçada de la barra

[ctx: #30005]
en: Small
ca: Petit

[ctx: #30006]
en: Default
ca: Per defecte

[ctx: #30007]
en: Big
ca: Gran

[ctx: #30008]
en: Very Big
ca: Molt gran

[ctx: #30009]
en: Speed
ca: Velocitat

[ctx: #30010]
en: Very Slow
ca: Molt lent

[ctx: #30011]
en: Slow
ca: Lent

[ctx: #30012]
en: Default
ca: Per defecte

[ctx: #30013]
en: Fast
ca: Ràpid

[ctx: #30014]
en: Very Fast
ca: Molt ràpid
