XBMC Main - en to bg translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
bg: Режим

[ctx: #30001]
en: Filled
bg: Запълнен

[ctx: #30003]
en: Points
bg: Точков

[ctx: #30004]
en: Bar Height
bg: Височина на стълбовете

[ctx: #30005]
en: Small
bg: Малка

[ctx: #30006]
en: Default
bg: Стандартна

[ctx: #30007]
en: Big
bg: Голяма

[ctx: #30008]
en: Very Big
bg: Много голяма

[ctx: #30009]
en: Speed
bg: Скорост

[ctx: #30010]
en: Very Slow
bg: Много бавна

[ctx: #30011]
en: Slow
bg: Бавна

[ctx: #30012]
en: Default
bg: Стандартна

[ctx: #30013]
en: Fast
bg: Бърза

[ctx: #30014]
en: Very Fast
bg: Много бърза
