XBMC Main - en to vi translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
vi: Chi tiết [thông số CPU]

[ctx: #30001]
en: Low
vi: Thấp

[ctx: #30002]
en: Normal
vi: Bình thường

[ctx: #30003]
en: High
vi: Cao

[ctx: #30004]
en: Extreme
vi: Tối đa

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
vi: Tăng tốc [Bỏ qua một số khung hình]

[ctx: #30007]
en: Very Low
vi: Rất thấp

[ctx: #30008]
en: Low
vi: Thấp

[ctx: #30009]
en: Normal
vi: Bình thường

[ctx: #30010]
en: High
vi: Cao

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
vi: Dùng tệp tin cố định [tăng tốc khởi động]
