XBMC Main - en to uk translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
uk: Детальний [Інтенсивне використання процесору]

[ctx: #30001]
en: Low
uk: Низька

[ctx: #30002]
en: Normal
uk: Нормальна

[ctx: #30003]
en: High
uk: Висока

[ctx: #30004]
en: Extreme
uk: Максимальна

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
uk: Нервова режим [більше змін в налаштуваннях]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
uk: Швидкий [пропускати деякі кадри]

[ctx: #30007]
en: Very Low
uk: Дуже Низька

[ctx: #30008]
en: Low
uk: Низька

[ctx: #30009]
en: Normal
uk: Нормальне

[ctx: #30010]
en: High
uk: Висока

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
uk: Використовувати Файл Стабілізації [швидше завантаження]
