XBMC Main - en to tr translation catalogue (9 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
tr: Ayrıntı [Yoğun CPU]

[ctx: #30001]
en: Low
tr: Düşük

[ctx: #30003]
en: High
tr: Yüksek

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
tr: Gergin Mod [daha fazla mod değişiklikleri]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
tr: Hız [bazı kareleri atla]

[ctx: #30007]
en: Very Low
tr: Çok Düşük

[ctx: #30008]
en: Low
tr: Düşük

[ctx: #30010]
en: High
tr: Yüksek

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
tr: Kalıcı Dosya Kullan [daha hızlı başlangıç]
