XBMC Main - en to tg translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
tg: Тафсил [CPU бошиддат]

[ctx: #30001]
en: Low
tg: Паст

[ctx: #30002]
en: Normal
tg: Оддӣ

[ctx: #30003]
en: High
tg: Баланд

[ctx: #30004]
en: Extreme
tg: Ниҳоят

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
tg: Ҳолати беқарор [бештар тағйироти ҳолат]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
tg: Суръат [гузаронидани баъзе кадрҳо]

[ctx: #30007]
en: Very Low
tg: Хеле суст

[ctx: #30008]
en: Low
tg: Паст

[ctx: #30009]
en: Normal
tg: Оддӣ

[ctx: #30010]
en: High
tg: Баланд

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
tg: Истифодаи файли суботкорӣ [оғози тезкор]
