XBMC Main - en to sl translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
sl: Podrobno [CPU zahtevno]

[ctx: #30001]
en: Low
sl: Nizko

[ctx: #30002]
en: Normal
sl: Običajno

[ctx: #30003]
en: High
sl: Visoko

[ctx: #30004]
en: Extreme
sl: Ekstremno

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
sl: Živčni način [več sprememb]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
sl: Hitrost [preskoči nekaj sličic]

[ctx: #30007]
en: Very Low
sl: Zelo nizko

[ctx: #30008]
en: Low
sl: Nizko

[ctx: #30009]
en: Normal
sl: Običajno

[ctx: #30010]
en: High
sl: Visoko

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
sl: Uporabi stalno datoteko [hitrejši zagon]
