XBMC Main - en to sk translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
sk: Detailný [náročný na CPU]

[ctx: #30001]
en: Low
sk: Nízky

[ctx: #30002]
en: Normal
sk: Normálny

[ctx: #30003]
en: High
sk: Vysoký

[ctx: #30004]
en: Extreme
sk: Extrémnz

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
sk: Nervózny režim [viac zmien módov]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
sk: Rýchlosť [vynechať niektoré snímky]

[ctx: #30007]
en: Very Low
sk: Veľmi nízky

[ctx: #30008]
en: Low
sk: Nízky

[ctx: #30009]
en: Normal
sk: Normálny

[ctx: #30010]
en: High
sk: Vysoký

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
sk: Použiť trvalý súbor [rýchlejší štart]
