XBMC Main - en to pl translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
pl: Szczegółowe [obciąża procesor]

[ctx: #30001]
en: Low
pl: Niski

[ctx: #30002]
en: Normal
pl: Normalny

[ctx: #30003]
en: High
pl: Wysoki

[ctx: #30004]
en: Extreme
pl: Maksymalny

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
pl: Tryb mocny [więcej zmian trybów]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
pl: Szybkość [pomija niektóre klatki]

[ctx: #30007]
en: Very Low
pl: Bardzo niski

[ctx: #30008]
en: Low
pl: Niski

[ctx: #30009]
en: Normal
pl: Normalny

[ctx: #30010]
en: High
pl: Wysoki

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
pl: Zapisuj do pliku [szybsze uruchomienie]
