XBMC Main - en to no translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
no: Detaljnivå

[ctx: #30001]
en: Low
no: Lavt

[ctx: #30002]
en: Normal
no: Normalt

[ctx: #30003]
en: High
no: Høyt

[ctx: #30004]
en: Extreme
no: Ekstremt

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
no: Rastløsmodus (flere modusskifter)

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
no: Hastighet (hopper over noen bilder)

[ctx: #30007]
en: Very Low
no: Veldig Lav

[ctx: #30008]
en: Low
no: Lav

[ctx: #30010]
en: High
no: Høy

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
no: Benytt en oppstartsfil (for raskere oppstart)
