XBMC Main - en to lt translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
lt: Išsamiau [CPU intensyvumas]

[ctx: #30001]
en: Low
lt: Žemas

[ctx: #30002]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: #30003]
en: High
lt: Aukštas

[ctx: #30004]
en: Extreme
lt: Ekstremalus

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
lt: Nervingas režimas [daugiau režimo pakeitimų]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
lt: Greitas [praleisti kai kuriuos kadrus]

[ctx: #30007]
en: Very Low
lt: Labai žemas

[ctx: #30008]
en: Low
lt: Žemas

[ctx: #30009]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: #30010]
en: High
lt: Aukštas

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
lt: Naudoti nuolatinį failą [greitesnis paleidimas]
