XBMC Main - en to lv translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
lv: Detalizēts [noslogo CPU]

[ctx: #30001]
en: Low
lv: Mazs

[ctx: #30002]
en: Normal
lv: Normāls

[ctx: #30003]
en: High
lv: Liels

[ctx: #30004]
en: Extreme
lv: Ekstrēms

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
lv: Nervozs režīms [vairāk režīmu maiņas]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
lv: Ātrs [izlaiž dažus kadrus]

[ctx: #30007]
en: Very Low
lv: Ļoti mazs

[ctx: #30008]
en: Low
lv: Mazs

[ctx: #30009]
en: Normal
lv: Normāls

[ctx: #30010]
en: High
lv: Liels

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
lv: Izmantot nemainīgu failu [uzsāk ātrāk]
