XBMC Main - en to ja translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
ja: 詳細 [CPU 周り]

[ctx: #30001]
en: Low
ja: 低

[ctx: #30002]
en: Normal
ja: 中

[ctx: #30003]
en: High
ja: 高

[ctx: #30004]
en: Extreme
ja: 最高

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
ja: 神経質モード [より多くのモード変更]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
ja: 速度 [フレームスキップ]

[ctx: #30007]
en: Very Low
ja: 最低

[ctx: #30008]
en: Low
ja: 低

[ctx: #30009]
en: Normal
ja: 中

[ctx: #30010]
en: High
ja: 高

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
ja: 永続ファイルを使う [起動の高速化]
