XBMC Main - en to hu translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
hu: Részlet [CPU intenzív]

[ctx: #30001]
en: Low
hu: Min

[ctx: #30002]
en: Normal
hu: Normál

[ctx: #30003]
en: High
hu: Magas

[ctx: #30004]
en: Extreme
hu: Extrém

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
hu: Ideges Mód [több mód váltakozik]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
hu: Sebesség [néhány képkocka átugrása]

[ctx: #30007]
en: Very Low
hu: Nagyon alacsony

[ctx: #30008]
en: Low
hu: Min

[ctx: #30009]
en: Normal
hu: Normál

[ctx: #30010]
en: High
hu: Magas

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
hu: Tárolt fálj használata [gyorsabb indulás]
