XBMC Main - en to he translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
he: פירוט [מעמיס על המעבד]

[ctx: #30001]
en: Low
he: נמוך

[ctx: #30002]
en: Normal
he: רגיל

[ctx: #30003]
en: High
he: גבוה

[ctx: #30004]
en: Extreme
he: קיצוני

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
he: מצב עצבני [יותר שינויי מצב]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
he: מהירות [מדלג על פריימים]

[ctx: #30007]
en: Very Low
he: נמוך מאוד

[ctx: #30008]
en: Low
he: נמוך

[ctx: #30009]
en: Normal
he: רגיל

[ctx: #30010]
en: High
he: גבוה

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
he: השתמש בקובץ נתוני קול [הפעלה מהירה]
