XBMC Main - en to el translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
el: Λεπτομέρεια [έντονη χρήση επεξεργαστή]

[ctx: #30001]
en: Low
el: Ελαχ.

[ctx: #30002]
en: Normal
el: Κανονική

[ctx: #30003]
en: High
el: Υψηλή

[ctx: #30004]
en: Extreme
el: Ακραία

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
el: Νευρική Λειτουργία [περισσότερες λειτουργικές αλλαγές]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
el: Ταχύτητα [παράλειψη κάποιων καρέ]

[ctx: #30007]
en: Very Low
el: Πολύ Χαμηλή

[ctx: #30008]
en: Low
el: Ελαχ.

[ctx: #30009]
en: Normal
el: Κανονική

[ctx: #30010]
en: High
el: Υψηλή

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
el: Χρήση Σταθερού Αρχείου [ταχύτερη έναρξη]
