XBMC Main - en to gl translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
gl: Detalle [uso intensivo da CPU]

[ctx: #30001]
en: Low
gl: Baixo

[ctx: #30003]
en: High
gl: Alto

[ctx: #30004]
en: Extreme
gl: Extremo

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
gl: Modo Nervioso [máis trocos de modo]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
gl: Velocidade [omitir algúns fotogramas]

[ctx: #30007]
en: Very Low
gl: Moi Baixo

[ctx: #30008]
en: Low
gl: Baixo

[ctx: #30010]
en: High
gl: Alto

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
gl: Usar un Ficheiro Persistente [arranque rápido]
