XBMC Main - en to et translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
et: Detailne [protsessorit koormav]

[ctx: #30001]
en: Low
et: Madal

[ctx: #30002]
en: Normal
et: Normaalne

[ctx: #30003]
en: High
et: Kõrge

[ctx: #30004]
en: Extreme
et: Ülim

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
et: Närviline režiim [rohkem režiimimuutusi]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
et: Kiire [jäta mõned kaadrid vahele]

[ctx: #30007]
en: Very Low
et: Väga madal

[ctx: #30008]
en: Low
et: Madal

[ctx: #30009]
en: Normal
et: Normaalne

[ctx: #30010]
en: High
et: Kõrge

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
et: Kasuta püsivat faili [kiirem käivitamine]
