XBMC Main - en to nl translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
nl: Detail [CPU intensief]

[ctx: #30001]
en: Low
nl: Min

[ctx: #30002]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: #30003]
en: High
nl: Hoog

[ctx: #30004]
en: Extreme
nl: Extreem

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
nl: Nerveuze modus [meer modus veranderingen]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
nl: Snelheid [sla sommige frames over]

[ctx: #30007]
en: Very Low
nl: Heel laag

[ctx: #30008]
en: Low
nl: Min

[ctx: #30009]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: #30010]
en: High
nl: Hoog

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
nl: Gebruik een Persistent bestand [snellere opstart]
