XBMC Main - en to cs translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
cs: Podrobnosti [náročné na CPU]

[ctx: #30001]
en: Low
cs: Nízké

[ctx: #30002]
en: Normal
cs: Normální

[ctx: #30003]
en: High
cs: Vysoké

[ctx: #30004]
en: Extreme
cs: Vysoké

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
cs: Nervozita Mod  [větší změny modu]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
cs: Rychlost [přeskakuje některé snímky]

[ctx: #30007]
en: Very Low
cs: Velmi nízká

[ctx: #30008]
en: Low
cs: Nízká

[ctx: #30009]
en: Normal
cs: Normální

[ctx: #30010]
en: High
cs: Vysoká

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
cs: Použij trvalý soubor [rychlejší start]
