XBMC Main - en to hr translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
hr: Pojedinosti [CPU intenzivno]

[ctx: #30001]
en: Low
hr: Nisko

[ctx: #30002]
en: Normal
hr: Normalno

[ctx: #30003]
en: High
hr: Visoko

[ctx: #30004]
en: Extreme
hr: Ekstremno

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
hr: Nervozan način [više promjena načina]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
hr: Brže [preskoči neke sličice]

[ctx: #30007]
en: Very Low
hr: Vrlo nisko

[ctx: #30008]
en: Low
hr: Nisko

[ctx: #30009]
en: Normal
hr: Normalno

[ctx: #30010]
en: High
hr: Visoko

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
hr: Koristi stalnu datoteku [brže pokretanje]
