XBMC Main - en to bg translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
bg: Подробно [натоварва ЦПУ]

[ctx: #30001]
en: Low
bg: Минимално

[ctx: #30002]
en: Normal
bg: Нормално

[ctx: #30003]
en: High
bg: Високо

[ctx: #30004]
en: Extreme
bg: Изключително

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
bg: Нервен режим [още режимни промени]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
bg: Скорост [пропуска някои кадри]

[ctx: #30007]
en: Very Low
bg: Много минимално

[ctx: #30008]
en: Low
bg: Минимално

[ctx: #30009]
en: Normal
bg: Нормално

[ctx: #30010]
en: High
bg: Високо

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
bg: Използвай постоянен файл [по-бързо стартиране]
