XBMC Main - en to be translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30001]
en: Low
be: Найменшая

[ctx: #30003]
en: High
be: Высокая

[ctx: #30004]
en: Extreme
be: Найлепшая

[ctx: #30008]
en: Low
be: Найменшая

[ctx: #30010]
en: High
be: Высокая
