XBMC Main - en to eu translation catalogue (8 entries)

[ctx: #30001]
en: Low
eu: Min

[ctx: #30002]
en: Normal
eu: Arrunta

[ctx: #30003]
en: High
eu: Handia

[ctx: #30004]
en: Extreme
eu: Extremoa

[ctx: #30007]
en: Very Low
eu: Oso Baxua

[ctx: #30008]
en: Low
eu: Min

[ctx: #30009]
en: Normal
eu: Arrunta

[ctx: #30010]
en: High
eu: Handia
