XBMC Main - en to af translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Detail [CPU intensive]
af: Besonderhede [CPU intens]

[ctx: #30001]
en: Low
af: Laag

[ctx: #30002]
en: Normal
af: Normaal

[ctx: #30003]
en: High
af: Hoog

[ctx: #30004]
en: Extreme
af: Uiterste

[ctx: #30005]
en: Nervous Mode [more mode changes]
af: Senuweeagtige Wyse [meer wyse veranderinge]

[ctx: #30006]
en: Speed [skip some frames]
af: Spoed [spring oor sekere rame]

[ctx: #30007]
en: Very Low
af: Baie Laag

[ctx: #30008]
en: Low
af: Laag

[ctx: #30009]
en: Normal
af: Normaal

[ctx: #30010]
en: High
af: Hoog

[ctx: #30011]
en: Use a Persistence File [faster startup]
af: Gebriuk 'n aanhoudende lêer [vinniger begin]
