XBMC Addons - en to sk translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
sk: Používať usporiadanie podľa DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
sk: Použiť úplné usporiadanie (pre jednu sériu)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
sk: Povoliť umeleckú grafiku

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
sk: Uprednostňovať plagáty

[ctx: #30004]
en: Language
sk: Jazyk
