XBMC Addons - en to no translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
no: Bruk DVD sortering

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
no: Bruk Absolutt sortering (Enkel Sesong)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
no: Hent fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
no: Foretrekke Postere

[ctx: #30004]
en: Language
no: Språk
