XBMC Addons - en to lt translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
lt: Naudoti DVD Order

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
lt: Naudoti 'Absoliutus Užsakymas' (vienas sezonas)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
lt: Įjungti Fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
lt: Pageidaujamas(-mi) Posters

[ctx: #30004]
en: Language
lt: Kalba
