XBMC Main - en to my translation catalogue (1234 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
my: ပရိုဂရမ်

[ctx: #1]
en: Pictures
my: ဓာတ်ပုံများ

[ctx: #2]
en: Music
my: သီချင်း

[ctx: #3]
en: Videos
my: ရုပ်ရှင်များ

[ctx: #4]
en: TV-Guide
my: တီဗီ လမ်းညွှန်

[ctx: #5]
en: Settings
my: ပြုပြင်ရန်

[ctx: #7]
en: File manager
my: ဖိုင်စီမံခန့်ခွဲမှု

[ctx: #8]
en: Weather
my: ရာသီဥတု

[ctx: #9]
en: Kodi media center
my: Kodi မီဒီယာ စင်တာ

[ctx: #11]
en: Monday
my: တနင်္လာ

[ctx: #12]
en: Tuesday
my: အင်္ဂါ

[ctx: #13]
en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူး

[ctx: #14]
en: Thursday
my: ကြာသာပတေး

[ctx: #15]
en: Friday
my: သောကြာ

[ctx: #16]
en: Saturday
my: စနေ

[ctx: #17]
en: Sunday
my: တနင်္ဂတွေ

[ctx: #21]
en: January
my: ဇန်နဝါရီ

[ctx: #22]
en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီ

[ctx: #23]
en: March
my: မတ်

[ctx: #24]
en: April
my: ဧပြီ

[ctx: #25]
en: May
my: မေ

[ctx: #26]
en: June
my: ဇွန်

[ctx: #27]
en: July
my: ဇူလိုင်

[ctx: #28]
en: August
my: ဩဂုတ်

[ctx: #29]
en: September
my: စက်တင်ဘာ

[ctx: #30]
en: October
my: အောက်တိုဘာ

[ctx: #31]
en: November
my: နိုဝင်ဘာ

[ctx: #32]
en: December
my: ဒီဇင်ဘာ

[ctx: #41]
en: Mon
my: လာ

[ctx: #42]
en: Tue
my: ဂါ

[ctx: #43]
en: Wed
my: ဟူး

[ctx: #44]
en: Thu
my: တေး

[ctx: #45]
en: Fri
my: ကြာ

[ctx: #46]
en: Sat
my: နေ

[ctx: #47]
en: Sun
my: နွေ

[ctx: #51]
en: Jan
my: ဇန်

[ctx: #52]
en: Feb
my: ဖေ

[ctx: #53]
en: Mar
my: မတ်

[ctx: #54]
en: Apr
my: ဧပြီ

[ctx: #55]
en: May
my: မေ

[ctx: #56]
en: Jun
my: ဇွန်

[ctx: #57]
en: Jul
my: ဇူ

[ctx: #58]
en: Aug
my: ဩ

[ctx: #59]
en: Sep
my: စက်

[ctx: #60]
en: Oct
my: အောက်

[ctx: #61]
en: Nov
my: နို

[ctx: #62]
en: Dec
my: ဒီ

[ctx: #71]
en: N
my: မြောက်

[ctx: #72]
en: NNE
my: မြောက်မြောက်ရှေ့

[ctx: #73]
en: NE
my: အရှေ့မြောက်

[ctx: #74]
en: ENE
my: အရှေ့မြောက်ရှေ့

[ctx: #75]
en: E
my: အရှေ့

[ctx: #76]
en: ESE
my: အရှေ့တောင်အရှေ့

[ctx: #77]
en: SE
my: အရှေ့တောင်

[ctx: #78]
en: SSE
my: တောင်တောင်အရှေ့

[ctx: #79]
en: S
my: တောင်

[ctx: #80]
en: SSW
my: တောင်တောင်နောက်

[ctx: #81]
en: SW
my: အနောက်တောင်

[ctx: #82]
en: WSW
my: အနောက်တောင်အနောက်

[ctx: #83]
en: W
my: အနောက်

[ctx: #88]
en: South
my: တောင်

[ctx: #89]
en: North
my: မြောက်

[ctx: #90]
en: West
my: အနောက်

[ctx: #91]
en: East
my: အ

[ctx: #98]
en: View: Auto
my: အလိုအလျောက် ပုံစံ

[ctx: #99]
en: View: Auto big
my: အလိုအလျောက် ပုံ အကြီး ပုံစံ

[ctx: #100]
en: View: Icons
my: Icons ပုံစံ

[ctx: #101]
en: View: List
my: စာရင်း ပုံစံ

[ctx: #102]
en: Scan
my: စစ်ဆေးသည်

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
my: နာမည်ဖြင့် စီရန်

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
my: ရက်စွဲဖြင့် စီရန်

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
my: အရွယ်အစားဖြင့် စီရန်

[ctx: #106]
en: No
my: မဟုတ်

[ctx: #107]
en: Yes
my: ဟုတ်

[ctx: #109]
en: Create thumbs
my: ပုံသေး များဖန်တီးမည်

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
my: ပုံသေး များဖန်တီးမည်

[ctx: #111]
en: Shortcuts
my: အမြန်ခလုတ်များ

[ctx: #112]
en: Paused
my: ရပ်ထားသည်

[ctx: #113]
en: Update failed
my: Update မအောင်မြင်ပါ

[ctx: #114]
en: Installation failed
my: Installation မအောင်မြင်ပါ

[ctx: #115]
en: Copy
my: ကူးရန်

[ctx: #116]
en: Move
my: ရွှေ့ရန်

[ctx: #117]
en: Delete
my: ဖျက်ရန်

[ctx: #118]
en: Rename
my: နာမည်ပြင်ရန်

[ctx: #119]
en: New folder
my: ဖိုင်တွဲ အသစ်

[ctx: #120]
en: Confirm file copy
my: ဖိုင်ကူးခြင်းကိုအတည်ပြုမည်

[ctx: #121]
en: Confirm file move
my: ဖိုင်ရွှေ့ခြင်းကိုအတည်ပြုမည်

[ctx: #123]
en: Copy these files?
my: ဖိုဒ်များကို ကူးမှာလား ?

[ctx: #124]
en: Move these files?
my: ဖိုဒ်များကို ရွှေ့မှာလား ?

[ctx: #125]
en: Delete these files? - Deleting files cannot be undone!
my: အားလုံးကို ဖျက်မှာလား ? ဖျက်ပြီးရန် ပြန်မရနိုင်တော့ပါ။

[ctx: #126]
en: Status
my: အခြေအနေ

[ctx: #127]
en: Objects
my: အမျိုးအစားများ

[ctx: #128]
en: General
my: ယေဘုယျ

[ctx: #130]
en: System info
my: စနစ် အချက်အလက်

[ctx: #131]
en: Display
my: ပြသမှု

[ctx: #132]
en: Albums
my: အယ်လဘမ်များ

[ctx: #133]
en: Artists
my: အဆိုတော်များ

[ctx: #134]
en: Songs
my: သီချင်းများ

[ctx: #135]
en: Genres
my: အမျိုးအစား

[ctx: #136]
en: Playlists
my: ဖွင့်မည့်စာရင်း

[ctx: #137]
en: Search
my: ရှာဖွေမည်

[ctx: #138]
en: System Information
my: စနစ် အချက်အလက်များ

[ctx: #139]
en: Temperatures:
my: အပူချိန် -

[ctx: #140]
en: CPU:
my: CPU -

[ctx: #141]
en: GPU:
my: GPU -

[ctx: #142]
en: Time:
my: အချိန် -

[ctx: #143]
en: Current:
my: ယခု -

[ctx: #144]
en: Build:
my: တည်ဆောက်မှု -

[ctx: #145]
en: Network:
my: ကွန်ရက် -

[ctx: #146]
en: Type:
my: အမျိုးအစား -

[ctx: #147]
en: Static
my: အခြေအနေ

[ctx: #149]
en: MAC address
my: MAC လိပ်စာ

[ctx: #150]
en: IP address
my: IP လိပ်စာ

[ctx: #151]
en: Link:
my: ချိတ်ဆက်:

[ctx: #154]
en: Storage
my: သိမ်းဆည်းမှု့

[ctx: #156]
en: Free
my: အလွတ်

[ctx: #157]
en: Video
my: ဗွီဒီယို

[ctx: #158]
en: Free memory
my: အားနေသော memory

[ctx: #159]
en: No link
my: ချိတ်ဆက်မှု မရှိ

[ctx: #160]
en: Free
my: အလွတ်

[ctx: #161]
en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်သော

[ctx: #163]
en: Reading
my: ဖတ်နေပါသည်

[ctx: #164]
en: No disc
my: အခွေမရှိပါ

[ctx: #165]
en: Disc present
my: အခွေ့ရှိပါသည်

[ctx: #166]
en: Skin
my: အသွင်အပြင်ပုံစံ

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
my: ဖိုင် လုပ်ငန်းဆောင်ရွက် နေခြင်းကို မလုပ်တော့ပါ

[ctx: #172]
en: Release date
my: ထုတ်သည့် ရက်စွဲ

[ctx: #176]
en: Styles
my: စတိုင်များ

[ctx: #179]
en: Song
my: သီချင်း

[ctx: #180]
en: Duration
my: ကြာချိန်

[ctx: #181]
en: Select album
my: အယ်လ်ဘမ်ရွေးမည်

[ctx: #182]
en: Tracks
my: အပုဒ်များ

[ctx: #185]
en: Searching album
my: အယ်လ်ဘမ်များရှာနေသည်

[ctx: #186]
en: OK
my: အိုကေ

[ctx: #187]
en: No albums found!
my: အယ်လ်ဘမ်များမတွေ့ပါ

[ctx: #188]
en: Select all
my: အားလုံကိုရွေးပါ

[ctx: #190]
en: Save
my: သိမ်းမည်

[ctx: #192]
en: Clear
my: ရှင်းလင်းမည်

[ctx: #193]
en: Scan
my: စစ်ဆေးသည်

[ctx: #194]
en: Searching...
my: ရှာနေသည်

[ctx: #195]
en: No info found!
my: အချက်အလက်များ မတွေ့ပါ

[ctx: #196]
en: Select movie:
my: ရုပ်ရှင်ကိုရွေးပါ -

[ctx: #198]
en: Loading movie details
my: ရုပ်ရှင်အချက်အလက်များဖွင့်နေသည်

[ctx: #199]
en: Web interface
my: Web အသွင်အပြင်

[ctx: #203]
en: Plot outline
my: ဇာတ်လမ်း

[ctx: #205]
en: Votes
my: မဲများ

[ctx: #207]
en: Plot
my: ဇာတ်လမ်း

[ctx: #208]
en: Play
my: ဖွင့်မည်

[ctx: #209]
en: Next
my: နောက်

[ctx: #210]
en: Previous
my: ယခင်က

[ctx: #215]
en: Soften
my: နူးညံသော

[ctx: #219]
en: Please insert disc
my: ကျေးဇူးပြု၍အခွေသွင်းပါ

[ctx: #221]
en: Network is not connected
my: နတ်ဝေါ့နှင့်မချိတ်ဆက်မိ

[ctx: #222]
en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်မည်

[ctx: #224]
en: Speed
my: အမြန်နှုန်း

[ctx: #231]
en: None
my: ဘာမှမဟုတ်

[ctx: #232]
en: Point
my: ပွိုင့်

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
my: ပြီးပါက ဖွင့်မည့်စာရင်း ကိုရှင်းလင်းမည်

[ctx: #241]
en: Full Screen #%d
my: မျက်နှာပြင်အပြည့် #%d

[ctx: #243]
en: Refresh Rate
my: Refresh နှုန်း

[ctx: #244]
en: Full screen
my: မျက်နှာပြင်အပြည့်

[ctx: #247]
en: Scripts
my: Script

[ctx: #248]
en: Language
my: ဘာသာစကား

[ctx: #249]
en: Music
my: သီချင်း

[ctx: #253]
en: Number of channels
my: ချယ်နယ်များအရေအတွက်

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
my: စီဒီ အချက်အလက်များရယူနေပါသည်။

[ctx: #257]
en: Error
my: ချို့ယွင်းချက်

[ctx: #259]
en: Opening
my: ဖွင့်နေပါသည်

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
my: စတင်ရန်စောင့်နေပါသည်

[ctx: #263]
en: Allow control of Kodi via HTTP
my: Webserver

[ctx: #264]
en: Record
my: မှတ်တမ်းသွင်းမည်

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
my: မှတ်တမ်းသွင်းခြင်းကိုရပ်မည်

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
my: စီရန် - အပုဒ်အရ

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
my: စီရန် - အချိန်အရ

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
my: စီရန် - ခေါင်းစဉ်အရ

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
my: စီရန် - အနုပညာရှင်အရ

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
my: စီရန် - အယ်လ်ဘမ်အရ

[ctx: #271]
en: Top 100
my: ထိပ်ဆုံး 100

[ctx: #274]
en: Subtitle positioning
my: စာတန်းတည်နေရာ

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
my: setting များမဖွင့်နိုင်ပါ

[ctx: #280]
en: Using default settings
my: မူလ setting များကိုသုံးနေပါသည်။

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
my: ကျေးဇူးပြုပြီး XML ဖိုင်များကိုစစ်ပါ

[ctx: #282]
en: Found %i items
my: %i အမျိုးအစားများကိုရှာတွေ့သည်

[ctx: #283]
en: Search results
my: ရှာဖွေထားသည့်ရလဒ်များ

[ctx: #284]
en: No results found
my: ရလဒ်မရှိပါ

[ctx: #285]
en: Preferred audio language
my: သင့်လျှော်သော အသံ ဘာသာစကား

[ctx: #286]
en: Preferred subtitle language
my: သင့်လျှော်သော စာတန်းထိုးမည့် ဘာသာစကား

[ctx: #287]
en: Subtitles
my: စာတန်းထိုး

[ctx: #288]
en: Font
my: စာလုံးပုံစံ

[ctx: #289]
en: Size
my: အရွယ်အစား

[ctx: #291]
en: Video
my: ဗွီဒီယို

[ctx: #292]
en: Audio
my: အသံ

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
my: စာတန်းထိုးများရှာမည်

[ctx: #294]
en: Create bookmark
my: Bookmark ဖန်တီးမည်

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
my: Bookmark ရှင်းလင်းမည်

[ctx: #303]
en: Delay
my: နောက်ကျသော

[ctx: #304]
en: Language
my: ဘာသာစကား

[ctx: #305]
en: Enabled
my: ဖွင့်

[ctx: #313]
en: Cleaning database
my: database များရှင်းနေသည်

[ctx: #314]
en: Preparing...
my: ပြင်ဆင်နေသည်

[ctx: #315]
en: Database error
my: Database ချို့ယွင်းချက်

[ctx: #316]
en: Searching songs...
my: သီချင်းများကိုရှာနေသည်

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
my: database များကိုအောင်မြင်စွာ ရှင်းလင်းပြီးပါပြီ။

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
my: သီချင်းများကိုရှင်းလင်းနေသည်

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
my: သီချင်းများကိုရှင်းလင်းနေစဉ် ချို့ယွင်းချက်ဖြစ်ပေါ်သည်

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
my: အနုပညာရှင်များကိုရှင်းလင်းနေသည်

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
my: အနုပညာရှင်များကိုရှင်းလင်းနေစဉ် ချို့ယွင်းချက်ဖြစ်ပေါ်သည်

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
my: path များရှင်းလင်းနေသည်

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
my: အယ်လ်ဘမ်များရှင်းလင်းနေသည်

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
my: အယ်လ်ဘမ်များရှင်းလင်းနေစဉ် ချို့ယွင်းချက်ဖြစ်ပေါ်သည်

[ctx: #328]
en: Writing changes...
my: ပြောင်းလဲမှု့များကို ရေးနေသည်

[ctx: #330]
en: This may take some time...
my: အချိန်အနည်းငယ်ကြာပါလိမ့်မည်

[ctx: #331]
en: Compressing database...
my: database များကိုဖိသိပ်နေသည်

[ctx: #332]
en: Error compressing database
my: database များကိုဖိသိပ်နေစဉ်ချို့ယွင်းချက်ဖြစ်ပေါ်သည်

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
my: library ကိုရှင်းချင်ပါသလား

[ctx: #334]
en: Clean library...
my: library ကိုရှင်းမည်

[ctx: #335]
en: Start
my: စမည်

[ctx: #338]
en: Fixed
my: အမြန်

[ctx: #340]
en: Various artists
my: အမျိုးမျိုးသော အနုပညာရှင်

[ctx: #341]
en: Play disc
my: အခွေဖွင့်မည်

[ctx: #342]
en: Movies
my: ရုပ်ရှင်များ

[ctx: #343]
en: Adjust framerate
my: framerate ကိုညှိမည်

[ctx: #344]
en: Actors
my: မင်းသားများ

[ctx: #345]
en: Year
my: နှစ်

[ctx: #350]
en: Programs
my: ပရိုဂရမ်များ

[ctx: #351]
en: Off
my: ပိတ်

[ctx: #352]
en: Dim
my: မှေးမှိန်သော

[ctx: #353]
en: Black
my: အမည်းရောင်

[ctx: #355]
en: Screensaver time
my: Screensaver အချိန်

[ctx: #358]
en: All albums
my: အယ်လ်ဘမ် အားလုံး

[ctx: #359]
en: Recently added albums
my: မကြာသေးခင်ကထည့်ခဲ့သော အယ်လ်ဘမ်များ

[ctx: #362]
en: Screensaver dim level
my: Screensaver မှေးမှိန်စေနိုင်သော အမှတ်

[ctx: #363]
en: Sort by: File
my: စီရန် - ဖိုင်အရ

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
my: စီရန် - အမည်အရ

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
my: စီရန် - နှစ်အရ

[ctx: #369]
en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

[ctx: #370]
en: Thunderstorms
my: မုန်တိုင်း

[ctx: #371]
en: Partly
my: တစ်စိတ်တစ်ဒေသအားဖြင့်

[ctx: #372]
en: Mostly
my: အများအားဖြင့်

[ctx: #373]
en: Sunny
my: နေသာသော

[ctx: #374]
en: Cloudy
my: တိမ်ထူသော

[ctx: #375]
en: Snow
my: နှင်းကျသော

[ctx: #376]
en: Rain
my: မိုးရွာသော

[ctx: #377]
en: Light
my: အလင်း

[ctx: #381]
en: Few
my: အနည်းငယ်

[ctx: #382]
en: Scattered
my: ဖြန့်ကြဲနေသော

[ctx: #383]
en: Wind
my: လေတိုက်သော

[ctx: #384]
en: Strong
my: ပြင်းထန်သော

[ctx: #386]
en: Clear
my: ရှင်းသည်

[ctx: #387]
en: Clouds
my: တိမ်များ

[ctx: #388]
en: Early
my: မနက်စောစော

[ctx: #390]
en: Flurries
my: လေရူးဝေ့ခြင်း

[ctx: #391]
en: Low
my: အနိမ့်စား

[ctx: #392]
en: Medium
my: အလယ်အလတ်

[ctx: #393]
en: High
my: အမြင့်စား

[ctx: #394]
en: Fog
my: နှင်းဖုံးခြင်း

[ctx: #395]
en: Haze
my: မြူခိုး

[ctx: #396]
en: Select location
my: တည်နေရာကိုရွေးမည်

[ctx: #397]
en: Refresh time
my: Refresh အချိန်

[ctx: #400]
en: Weather
my: ရာသီဥတု

[ctx: #401]
en: Temp
my: အပူချိန်

[ctx: #402]
en: Feels like
my: ထိုကဲ့သို့ခံစားရခြင်း

[ctx: #404]
en: Wind
my: လေတိုက်သော

[ctx: #406]
en: Humidity
my: စိုစွတ်သော

[ctx: #409]
en: Defaults
my: မူလအတိုင်း

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
my: ရာသီဥတုခန့်မှန်းချက်ကိုရယူနေသည် -

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
my: ရာသီဥတုအခြေအနေမရရှိနိုင်ပါ

[ctx: #413]
en: Manual
my: စိတ်ကြိုက်

[ctx: #414]
en: No review for this album
my: ဒီအယ်လ်ဘမ်အတွက် review မရှိပါ

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
my: thumbnail ဒေါင်းလုတ်ဆွဲနေသည်

[ctx: #416]
en: Not available
my: မရရှိနိုင်သော

[ctx: #417]
en: View: Big icons
my: မြင်ကွင်း- Big icons

[ctx: #418]
en: Low
my: အနိမ့်စား

[ctx: #419]
en: High
my: အမြင့်စား

[ctx: #422]
en: Delete album info
my: အယ်လ်ဘမ် အချက်အလက်များဖျက်မည်

[ctx: #423]
en: Delete CD information
my: စီဒီ အချက်အလက်များဖျက်မည်

[ctx: #424]
en: Select
my: ရွေးချယ်မည်

[ctx: #425]
en: No album information found
my: အယ်လ်ဘမ်အချက်အလက်များမတွေ့ပါ

[ctx: #426]
en: No CD information found
my: စီဒီအချက်အလက်များမတွေ့ပါ

[ctx: #427]
en: Disc
my: အခွေ

[ctx: #428]
en: Insert correct CD/DVD
my: မှန်ကန်သော စီဒီ၊ ဒီဗွီဒီ ကိုသွင်းပါ

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
my: ကျေးဇူးပြု၍အောက်ပါအခွေကိုသွင်းပါ-

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
my: စီရန်- DVD#

[ctx: #431]
en: No cache
my: cache မရှိပါ

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
my: library မှ ရုပ်ရှင်များကိုဖြုတ်မည်

[ctx: #433]
en: Really remove '%s'?
my: '%s' ကိုတကယ်ဖြုတ်မှာသေချာပြီလား

[ctx: #435]
en: No optical disc drive detected
my: optical disc drive ကိုမတွေ့ရှိမိ

[ctx: #437]
en: Removable disk
my: ဖြုတ်လို့ရသော disk

[ctx: #438]
en: Opening file
my: ဖိုင်ကိုဖွင့်နေပါသည်။

[ctx: #443]
en: Internet
my: အင်တာနက်

[ctx: #444]
en: Video
my: ဗွီဒီယို

[ctx: #445]
en: Audio
my: အသံ

[ctx: #446]
en: DVD
my: ဒီဗွီဒီ

[ctx: #449]
en: Enabled
my: ဖွင့်ထားမည်

[ctx: #450]
en: Columns
my: တိုင်များ

[ctx: #451]
en: Row 1 address
my: တန်း ၁ လိပ်စာ

[ctx: #452]
en: Row 2 address
my: တန်း ၂ လိပ်စာ

[ctx: #453]
en: Row 3 address
my: တန်း ၃ လိပ်စာ

[ctx: #454]
en: Row 4 address
my: တန်း ၄ လိပ်စာ

[ctx: #455]
en: Rows
my: တန်းများ

[ctx: #456]
en: Mode
my: အခြေအနေ

[ctx: #462]
en: Subtitle
my: စာတန်းထိုး

[ctx: #464]
en: Brightness
my: အလင်းရောင်

[ctx: #467]
en: Type
my: အမျိုးအစား

[ctx: #474]
en: Off
my: ပိတ်

[ctx: #475]
en: Music only
my: ဂီတသာလျှင်

[ctx: #476]
en: Music & video
my: ဂီတနှင့်ဗွီဒီယို

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
my: ဖွင့်မည့်စာရင်း ကိုမဖွင့်ယူနိုင်ပါ

[ctx: #479]
en: Skin & language
my: Skin နှင့်ဘာသာစကား

[ctx: #480]
en: Appearance
my: အပြင်အဆင်

[ctx: #482]
en: About Kodi
my: Kodi အကြောင်း

[ctx: #485]
en: Delete album
my: အယ်လ်ဘမ်ကိုဖျက်မည်

[ctx: #486]
en: Repeat
my: ပြန်ဖွင့်မည်

[ctx: #487]
en: Repeat one
my: တစ်ခေါက်ပြန်ဖွင့်မည်

[ctx: #488]
en: Repeat folder
my: ဖိုင်တွဲ အလိုက်ပြန်ဖွင့်မည်

[ctx: #489]
en: Play the next song automatically
my: နောက်တစ်ပုဒ်ကို အလျိုအလျောက်ဖွင့်မည်

[ctx: #491]
en: - Use big icons
my: - ကြီးမားသော icon များကိုသုံးမည်

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
my: စီရန် -အမျိုးအစားအလိုက်

[ctx: #499]
en: Unable to connect to online lookup service
my: online lookup service သို့မချိတ်နိုင်ပါ

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
my: အယ်လ်ဘမ်အချက်အလက်များရယူခြင်းမအောင်မြင်ပါ

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
my: အယ်လ်ဘမ်အမည်များကိုရှာဖွေနေသည်

[ctx: #502]
en: Open
my: ဖွင့်မည်

[ctx: #503]
en: Busy
my: အလုပ်များနေသည်

[ctx: #504]
en: Empty
my: အလွတ်

[ctx: #505]
en: Loading media info from files...
my: ဖိုင်များမှ မီဒီယာအချက်အလက်များဖွင့်နေသည်

[ctx: #517]
en: Recently played albums
my: မကြာသေးခင်ကဖွင့်ခဲ့သော အယ်လ်ဘမ်များ

[ctx: #518]
en: Launch
my: ဖွင့်မည်

[ctx: #522]
en: Remove source
my: ရင်းမြစ်များကိုဖြုတ်မည်

[ctx: #523]
en: Switch media
my: မီဒီယာကိုပြောင်းမည်

[ctx: #524]
en: Select playlist
my: ဖွင့်မည့်စာရင်းကိုရွေးမည်

[ctx: #525]
en: New playlist...
my: ဖွင့်မည့်စာရင်းအသစ်

[ctx: #526]
en: Add to playlist
my: ဖွင့်မည့်စာရင်းသို့ထည့်မည်

[ctx: #528]
en: Enter title
my: ခေါင်းစဉ်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #529]
en: Error: Duplicate title
my: ချို့ယွင်းချက်- ခေါင်းစဉ် နှစ်ခုဖြစ်နေသည်

[ctx: #530]
en: Select genre
my: genre ရွေးမည်

[ctx: #531]
en: New genre
my: genre အသစ်

[ctx: #532]
en: Manual addition
my: မိမိ ကိုယ်တိုင် ထည့်သွင်းမည်

[ctx: #533]
en: Enter genre
my: genre ရိုက်ထည့်မည်

[ctx: #534]
en: View: %s
my: မြင်ကွင်း -%s

[ctx: #535]
en: List
my: စာရင်း

[ctx: #537]
en: Big list
my: စာရင်းအကြီး

[ctx: #538]
en: Big icons
my: icons အကြီး

[ctx: #539]
en: Wide
my: ကျယ်ပြန့်စွာ

[ctx: #541]
en: Album icons
my: အယ်လ်ဘမ် iconများ

[ctx: #542]
en: DVD icons
my: ဒီဗွီဒီ အိုင်ကွန်းများ

[ctx: #543]
en: DVD
my: ဒီဗွီဒီ

[ctx: #544]
en: Media info
my: မီဒီယာအချက်အလက်

[ctx: #547]
en: No biography for this artist
my: ဒီအနုပညာရှင်အတွက် အတ္ထုပတ္တိမရှိပါ

[ctx: #550]
en: Sort by: %s
my: စီရန် - %s

[ctx: #551]
en: Name
my: အမည်

[ctx: #552]
en: Date
my: ရက်စွဲ

[ctx: #553]
en: Size
my: အရွယ်အစား

[ctx: #554]
en: Track
my: အပုဒ်

[ctx: #555]
en: Time
my: အခ

[ctx: #556]
en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

[ctx: #557]
en: Artist
my: အနုပညာရှင်

[ctx: #558]
en: Album
my: အယ်လ်ဘမ်

[ctx: #559]
en: Playlist
my: ဖွင့်မည့်စာရင်း

[ctx: #561]
en: File
my: ဖိုင်

[ctx: #562]
en: Year
my: နှစ်

[ctx: #563]
en: Rating
my: အဆင့်သတ်မှတ်မှု့

[ctx: #564]
en: Type
my: အမျိုးအစား

[ctx: #565]
en: Usage
my: အသုံးပြုမှု့

[ctx: #566]
en: Album artist
my: အယ်လ်ဘမ်အနုပညာရှင်

[ctx: #567]
en: Play count
my: ဖွင့်သည့်အရေအတွက်

[ctx: #568]
en: Last played
my: နောက်ဆုံးဖွင့်ခဲ့စဉ်

[ctx: #569]
en: Comment
my: မှတ်ချက်

[ctx: #570]
en: Date added
my: ထည့်ခဲ့သောရက်စွဲ

[ctx: #571]
en: Default
my: မူလအတိုင်း

[ctx: #572]
en: Studio
my: စတူဒီယို

[ctx: #573]
en: Path
my: လမ်းကြောင်း

[ctx: #574]
en: Country
my: နိုင်ငံ

[ctx: #575]
en: In progress
my: လုပ်ဆောင်နေဆဲ

[ctx: #576]
en: Times played
my: ဖွင့်ခဲ့သောအကြိမ်

[ctx: #581]
en: Sort method
my: စီမည့်နည်းလမ်း

[ctx: #583]
en: Remember views for different folders
my: ဖိုင်တွဲ အမျိုးမျိုး ရဲ့ ပုံသဏ္ဍန်ကို မှတ်ထားရန်

[ctx: #586]
en: Edit playlist
my: ဖွင့်မည့်စာရင်းကိုပြင်ဆင်မည်

[ctx: #591]
en: Off
my: ပိတ်

[ctx: #592]
en: One
my: တစ်

[ctx: #593]
en: All
my: အားလုံး

[ctx: #594]
en: Off
my: ပိတ်

[ctx: #596]
en: Repeat: One
my: ပြန်ဖွင့်- ၁ခေါက်

[ctx: #597]
en: Repeat: All
my: ပြန်ဖွင့်ရန် -အားလုံး

[ctx: #601]
en: Medium
my: အလယ်အလတ်

[ctx: #602]
en: Standard
my: စံ

[ctx: #607]
en: To:
my: သို့ -

[ctx: #608]
en: Could not rip CD or track
my: CD or track ကို rip မလုပ်နိုင်ပါ

[ctx: #609]
en: CDDARipPath is not set.
my: CDDARip လမ်းကြောင်းမသတ်မှတ်ရသေးပါ

[ctx: #611]
en: Enter number
my: နံပါတ်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #620]
en: Audio CDs
my: အသံစီဒီများ

[ctx: #622]
en: Quality
my: အရည်းအသွေး

[ctx: #624]
en: Include track number
my: အပုဒ်နံပါတ်အပါအဝင်

[ctx: #625]
en: All songs of
my: သီချင်းများအားလုံး၏

[ctx: #626]
en: In progress TV shows
my: တီဗီ အစီအစဉ် လုပ်ဆောင်နေဆဲ

[ctx: #630]
en: Normal
my: ပုံမှန်

[ctx: #632]
en: Stretch 4:3
my: ဖြန့်မည် ၄:၃

[ctx: #634]
en: Stretch 16:9
my: ဖြန့်မည် ၁၆:၉

[ctx: #635]
en: Original Size
my: မူလအရွယ်အစား

[ctx: #636]
en: Custom
my: စိတ်ကြိုက်

[ctx: #645]
en: Need to unpack a big file. Continue?
my: ဖိုင်အကြီးတစ်ခုကိုဖြေရန်လိုအပ်သည်။ ဆက်လုပ်မလား။

[ctx: #646]
en: Remove from library
my: library မှဖြုတ်မည်

[ctx: #649]
en: Importing
my: တင်သွင်းနေသည်

[ctx: #650]
en: Exporting
my: ထုတ်ယူနေသည်

[ctx: #652]
en: Years
my: နှစ်များ

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
my: ဖွင့်မည့်စာရင်းအတွက်ရှာမည်

[ctx: #657]
en: Browse for folder
my: ဖိုလ်ဒါလ် ကိုရှာမည်

[ctx: #658]
en: Song information
my: သီချင်းအချက်အလက်များ

[ctx: #661]
en: Choose export folder
my: ထုတ်ယူပြီးသိမ်းမည့်ဖိုလ်ဒါလ်

[ctx: #662]
en: This file is no longer available.
my: ဒီဖိုင်သည်မရရှိနိုင်တော့ပါ

[ctx: #663]
en: Would you like to remove it from the library?
my: ဒီဟာကို library မှဖြုတ်ချင်ပါသလား။

[ctx: #664]
en: Browse for Script
my: script များရှာမည်

[ctx: #669]
en: Verbose logging for SMB library
my: SMB library အတွက် ပိုမိုရှင်းပြထားသော logging

[ctx: #700]
en: Cleaning up library
my: library ကိုရှင်းနေသည်

[ctx: #701]
en: Removing old songs from the library
my: library မှ သီချင်းဟောင်းများကိုဖြုတ်နေသည်

[ctx: #705]
en: Network
my: ကွန်ရက်

[ctx: #708]
en: Use an HTTP proxy server to access the internet
my: အင်တာနက်ကိုသုံးရန်အတွက် HTTP proxy server တစ်ခုကိုသုံးပါ။

[ctx: #712]
en: Invalid port specified. Value must be between 1 and 65535.
my: port မမှန်ကန်ပါ။ ကိန်းဂဏာန်းသည် ၁ မှ ၆၅၅၃၅ အတွင်းရှိရမည်

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
my: အလိုအလျောက် (DHCP)

[ctx: #723]
en: Save & restart
my: သိမ်းပြီးပြန်စမည်

[ctx: #724]
en: Invalid address specified. Value must be AAA.BBB.CCC.DDD
my: address မမှန်ကန်ပါ။ တန်ဖိုးသည် AAA.BBB.CCC.DDD ကဲ့သို့ဖြစ်ရမည်

[ctx: #726]
en: Changes not saved. Continue without saving?
my: ပြောင်းလဲမှု့များမသိမ်းမိသေးပါ။ မသိမ်းပဲဆက်လက်လုပ်ဆောင်မလား။

[ctx: #733]
en: Password
my: စကားဝှက်

[ctx: #738]
en: Normal
my: ပုံမှန်

[ctx: #739]
en: Bold
my: စာလုံးအမည်း

[ctx: #740]
en: Italics
my: စာလုံးအစောင်း

[ctx: #741]
en: Bold italics
my: စာလုံးအမည်နှင့်အစောင်း

[ctx: #742]
en: White
my: အဖြူရောင်

[ctx: #743]
en: Yellow
my: အဝါရောင်

[ctx: #744]
en: Files
my: ဖိုင်များ

[ctx: #746]
en: Please turn off library mode
my: ကျေးဇူးပြု၍ library mode ကိုပိတ်ပါ

[ctx: #750]
en: Are you sure?
my: သေချာပြီလား

[ctx: #751]
en: Removing source
my: ရင်းမြစ်ကိုဖြုတ်နေသည်

[ctx: #756]
en: Edit program name
my: ပရိုဂရမ်အမည်ပြောင်းမည်

[ctx: #759]
en: View: Big list
my: မြင်ကွင်း - စာရင်းအကြီးကြီးဖြင့်

[ctx: #760]
en: Yellow
my: အဝါရောင်

[ctx: #761]
en: White
my: အဖြူရောင်

[ctx: #762]
en: Blue
my: အပြာရောင်

[ctx: #763]
en: Bright green
my: တောက်ပသောအစိမ်း

[ctx: #764]
en: Yellow green
my: ဝါစိမ်း

[ctx: #766]
en: Light grey
my: အညိုနု

[ctx: #767]
en: Grey
my: အညို

[ctx: #772]
en: Audio output
my: audio ထွက်ရှိမှု့

[ctx: #773]
en: Seeking
my: ရှာနေသည်

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
my: Slideshow ဖိုလ်ဒါလ်

[ctx: #784]
en: Applying network interface settings. Please wait.
my: network interface settings ကိုသိမ်းနေပါသည်။ ခဏစောင့်ပါ

[ctx: #785]
en: Network interface restarted successfully.
my: Network interface ကိုအောင်မြင်စွာအစကနေပြန်စပြီးပါပြီ။

[ctx: #786]
en: Network interface did not start successfully.
my: Network interface သည် ပြန်မစနိုင်ပါ။

[ctx: #787]
en: Interface disabled
my: Interface ပိတ်ထားသည်

[ctx: #788]
en: Network interface disabled successfully.
my: Network interface ကိုအောင်မြင်စွာပိတ်နိုင်သည်။

[ctx: #790]
en: Remote control
my: အဝေးမှထိန်းချုပ်ခြင်း

[ctx: #798]
en: Internet access
my: အင်တာနက်

[ctx: #801]
en: Would you like to scan now?
my: သင်ယခု စစ်ဆေးချင်လား

[ctx: #998]
en: Add Music...
my: ဂီတများပေါင်းထည့်မည်

[ctx: #999]
en: Add Videos...
my: ရုပ်ရှင်များပေါင်းထည့်မည်

[ctx: #1001]
en: Unable to connect
my: မချိတ်ဆက်နိုင်ပါ

[ctx: #1004]
en: Would you like to add it anyway?
my: ရအောင်ထည့်မည်

[ctx: #1007]
en: Add network location
my: network တည်နေရာကိုထည့်မည်

[ctx: #1009]
en: Server address
my: ဆာဗာလိပ်စာ

[ctx: #1010]
en: Server name
my: ဆာဗာအမည်

[ctx: #1012]
en: Shared folder
my: ဝေမျှထားသောဖိုလ်ဒါလ်

[ctx: #1014]
en: Username
my: အသုံးပြုသူအမည်

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
my: Port နံပါတ်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #1019]
en: Enter the username
my: အသုံးပြုသူအမည်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #1022]
en: Enter a name for this media Source.
my: ဒီမီဒီယာရင်းမြစ်အတွက် အမည်တစ်ခုရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #1023]
en: Browse for new share
my: အသစ်ဝေမျှထားခြင်းကိုရှာဖွေမည်

[ctx: #1024]
en: Browse
my: ရှာဖွေမည်

[ctx: #1026]
en: Add source
my: ရင်းမြစ်ပေါင်းထည့်မည်

[ctx: #1027]
en: Edit source
my: ရင်းမြစ်ကိုပြင်ဆင်မည်

[ctx: #1029]
en: Enter the new label
my: label အသစ်တစ်ခုရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #1030]
en: Browse for image
my: ပုံများကိုရှာမည်

[ctx: #1031]
en: Browse for image folder
my: ပုံဖိုလ်ဒါလ် ကိုရှာမည်

[ctx: #1032]
en: Add network location...
my: ကွန်ရက်တည်နေရာထည့်မည်

[ctx: #1033]
en: Browse for file
my: ဖိုင်ကိုရှာမည်

[ctx: #1036]
en: Favourites
my: အကြိုက်နှစ်သက်ဆုံး

[ctx: #1037]
en: Video Add-ons
my: ရုပ်ရှင် Add-on များ

[ctx: #1038]
en: Music Add-ons
my: သီချင်း Add-on များ

[ctx: #1039]
en: Picture Add-ons
my: ဓာတ်ပုံ Add-on များ

[ctx: #1043]
en: Program Add-ons
my: ပရိုဂရမ် Add-ons

[ctx: #1045]
en: Add-on settings
my: Add-on များ ပြုပြင်ခြင်း

[ctx: #1047]
en: Other...
my: တခြား

[ctx: #1048]
en: Username
my: အသုံးပြုသူအမည်

[ctx: #1050]
en: Singles
my: တစ်ခုတည်း

[ctx: #1051]
en: Enter web address
my: Web လိပ်စာရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #1203]
en: Default username
my: မူလသုံးစွဲသူအမည်

[ctx: #1204]
en: Default password
my: မူလစကားဝှက်

[ctx: #1207]
en: WINS server
my: WINS ဆာဗာ

[ctx: #1210]
en: Remove
my: ဖြုတ်မည်

[ctx: #1211]
en: Music
my: ဂီတ

[ctx: #1212]
en: Video
my: ဗွီဒီယို

[ctx: #1213]
en: Pictures
my: ပုံများ

[ctx: #1214]
en: Files
my: ဖိုင်များ

[ctx: #1215]
en: Music & video
my: ဂီတနှင့်ဗွီဒီယို

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
my: ဂီတနှင့် ပုံများ

[ctx: #1217]
en: Music & files
my: ဂီတနှင့် ဖိုင်များ

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
my: ဗွီဒီယိုနှင့် ပုံများ

[ctx: #1219]
en: Video & files
my: ဗွီဒီယိုနှင့် ဖိုင်များ

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
my: ပုံများနှင့်ဖိုင်မာျး

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
my: ဂီတ၊ ဗွီဒီယိုနှင့်ပုံများ

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
my: ဂီတ၊ ဗွီဒီယို၊ပုံများ နှင့်ဖိုင်များ

[ctx: #1223]
en: Disabled
my: ပိတ်ထားမည်

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
my: ဖိုင်များ၊ဂီတနှင့်ဗွီဒီယို

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
my: ဖိုင်များ၊ပုံများ နှင့်ဂီတ

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
my: ဖိုင်၊ပုံများ နှင့်ဗွီဒီယို

[ctx: #1229]
en: Music & programs
my: ဂီတနှင့်ပရိုဂရမ်များ

[ctx: #1230]
en: Video & programs
my: ဗွီဒီယိုနှင့်ပရိုဂရမ်များ

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
my: ပုံများနှင့် ပရိုဂရမ်များ

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
my: ဂီတ၊ဗွီဒီယို၊ပုံများနှင့်ပရိုဂရမ်များ

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
my: ပရိုဂရမ်များ၊ဗွီဒီယိုများနှင့်ဂီတ

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
my: ပရိုဂရမ်များ၊ပုံများနှင့်ဂီတ

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
my: ပရိုဂရမ်များ၊ပုံများနှင့်ဗွီဒီယို

[ctx: #1271]
en: Device name
my: ကိရိယာအမည်

[ctx: #1384]
en: Broken
my: ပျက်စီးသွားသော

[ctx: #1390]
en: Settings
my: ပြုပြင်ရန်

[ctx: #1397]
en: and
my: နှင့်

[ctx: #1400]
en: Isolated
my: သီးခြားဖြစ်သော

[ctx: #1401]
en: Thundershowers
my: ထစ်ချုန်းမိုး

[ctx: #1403]
en: Sun
my: တနင်္ဂနွေ

[ctx: #1404]
en: Heavy
my: လေးလံသော

[ctx: #1405]
en: in
my: ထဲ

[ctx: #1411]
en: with
my: နှင့်

[ctx: #1412]
en: windy
my: လေထန်သော

[ctx: #1414]
en: Thunderstorm
my: မုန်တိုင်း

[ctx: #1418]
en: Thunderstorms
my: မုန်တိုင်း

[ctx: #1427]
en: Smoke
my: မှေးမှိန်သော

[ctx: #1438]
en: Small
my: သေးငယ်သော

[ctx: #1439]
en: and
my: နှင့်

[ctx: #1441]
en: with
my: နှင့်

[ctx: #1443]
en: of
my: ၏

[ctx: #1446]
en: Unknown
my: မသိရှိသော

[ctx: #10000]
en: Home
my: ပင်မ

[ctx: #10001]
en: Programs
my: ပရိုဂရမ်များ

[ctx: #10002]
en: Pictures
my: ပုံများ

[ctx: #10003]
en: File manager
my: ဖိုင် မန်နေဂျာ

[ctx: #10004]
en: Settings
my: ပြုပြင်ရန်

[ctx: #10005]
en: Music
my: ဂီတ

[ctx: #10006]
en: Videos
my: ရုပ်ရှင်များ

[ctx: #10013]
en: Settings - Programs
my: Settings - ပရိုဂရမ်များ

[ctx: #10014]
en: Settings - Weather
my: Settings - ရာသီဥတု

[ctx: #10017]
en: Settings - Videos
my: Settings - ဗွီဒီယိုများ

[ctx: #10020]
en: Scripts
my: Script

[ctx: #10025]
en: Videos
my: ရုပ်ရှင်များ

[ctx: #10029]
en: Login screen
my: ဝင်ရောက်သည့်စခရင်

[ctx: #10036]
en: Basic
my: အခြေခံ

[ctx: #10037]
en: Standard
my: စံ

[ctx: #10038]
en: Advanced
my: အဆင့်မြင့်သော

[ctx: #10134]
en: Favourites
my: အကြိုက်နှစ်သက်ဆုံး

[ctx: #10140]
en: Add-on settings
my: Add-on ပြုပြင်ခြင်း

[ctx: #10146]
en: Add-ons/Info
my: Add-on များ / အချက်အလက်

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
my: စာတန်းထိုးများကိုရှာနေသည်

[ctx: #10500]
en: Music/Playlist
my: ဂီတ/ဖွင့်မည့်စာရင်း

[ctx: #10501]
en: Music/Files
my: ဂီတ/ဖိုင်များ

[ctx: #10504]
en: Top 100 songs
my: ထိပ်ဆုံး သီးချင်း ၁၀၀

[ctx: #10505]
en: Top 100 albums
my: ထိပ်ဆုံး အယ်လ်ဘမ် ၁၀၀

[ctx: #10506]
en: Programs
my: ပရိုဂရမ်များ

[ctx: #10508]
en: Weather forecast
my: ရာသီဥတုခန့်မှန်းချက်

[ctx: #10511]
en: System info
my: စနစ် အချက်အလက်

[ctx: #10517]
en: Now Playing - Music
my: ယခုဖွင့်ထားသည် - ဂီတ

[ctx: #10522]
en: Now Playing - Videos
my: ယခုဖွင့်ထားသည် - ဗွီဒီယိုများ

[ctx: #10524]
en: Movie info
my: ရုပ်ရှင်အချက်အလက်

[ctx: #12005]
en: Fullscreen video
my: မျက်နှာပြင်အပြည့်ဗွီဒီယို

[ctx: #12010]
en: Return to music window
my: Music window သို့ပြန်သွားမည်

[ctx: #12021]
en: Start from beginning
my: အစကနေစမည်

[ctx: #12022]
en: Resume from %s
my: %s ကနေစမည်

[ctx: #12310]
en: 0
my: ၀

[ctx: #12311]
en: 1
my: ၁

[ctx: #12312]
en: 2
my: ၂

[ctx: #12313]
en: 3
my: ၃

[ctx: #12314]
en: 4
my: ၄

[ctx: #12315]
en: 5
my: ၅

[ctx: #12316]
en: 6
my: ၆

[ctx: #12317]
en: 7
my: ၇

[ctx: #12318]
en: 8
my: ၈

[ctx: #12319]
en: 9
my: ၉

[ctx: #12321]
en: Ok
my: အိုကေ

[ctx: #12325]
en: Locked! Enter code...
my: ပိတ်ထားသည်၊ ကုဒ်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #12326]
en: Enter password
my: စကားဝှက်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #12327]
en: Enter master code
my: မာစတာကုဒ်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #12328]
en: Enter unlock code
my: unlock code ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #12329]
en: or press C to cancel
my: သို့မဟုတ် ပယ်ဖျက်ရန်အတွက် C ကိုနှိပ်ပါ

[ctx: #12331]
en: press OK, or Back to cancel
my: အိုကေ နှိပ်ပါ သို့မဟုတ် ပယ်ဖျက်ရန် Back ကိုနှိပ်ပါ

[ctx: #12332]
en: Set lock
my: ပိတ်ထားမည်

[ctx: #12333]
en: Unlock
my: ပြန်ဖွင့်

[ctx: #12337]
en: Numeric password
my: ဂဏာန်းစကားဝှက်

[ctx: #12339]
en: Full-text password
my: စာအပြည့်စကားဝှက်

[ctx: #12340]
en: Enter new password
my: စကားဝှက်အသစ်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #12341]
en: Re-Enter new password
my: စကားဝှက်အသစ်ပြန်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #12342]
en: Incorrect password,
my: စကားဝှက်မှားနေသည်

[ctx: #12344]
en: Passwords entered did not match.
my: ရိုက်ထည့်သောစကားဝှက်မတူညီပါ

[ctx: #12346]
en: Password retry limit exceeded.
my: စကားဝှက်ပြန်လည်ကြိုးစားခြင်းသည် သတ်မှတ်ထားသည်ထက်ကျော်လွန်သွားပါပြီ။

[ctx: #12358]
en: Password entry was blank. Try again.
my: စကားဝှက်သည်အလွတ်ဖြစ်နေသည်။ ပြန်ကြိုးစားပါ

[ctx: #12368]
en: Please enter a valid master code
my: ကျေးဇူးပြု၍မှန်ကန်သော master code ကိုရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #12377]
en: This will reset any previously saved values
my: ဒီဟာသည်ယခင်ကသိမ်းခဲ့သည်များကိုဖျက်သွားပါလိမ့်မည်

[ctx: #12378]
en: Amount of time to display each image
my: ပုံတစ်ပုံပြရန်ကြာမည့်အချိန်

[ctx: #12385]
en: Day/Month
my: ရက်၊လ

[ctx: #12386]
en: Month/Day
my: လ၊ရက်

[ctx: #12391]
en: Minutes
my: မိနစ်များ

[ctx: #12392]
en: Hours
my: နာရီများ

[ctx: #12393]
en: Days
my: ရက်များ

[ctx: #12600]
en: Weather
my: ရာသီဥတု

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
my: OSD

[ctx: #13000]
en: System
my: စနစ်

[ctx: #13002]
en: Video only
my: ဗွီဒီယိုသာလျှင်

[ctx: #13005]
en: Shutdown
my: လုံး၀ပိတ်မည်

[ctx: #13009]
en: Quit
my: ထွက်မည်

[ctx: #13012]
en: Exit
my: ထွက်မည်

[ctx: #13013]
en: Reboot
my: ပြန်စမည်

[ctx: #13015]
en: Power button action
my: ပါဝါခလုတ် action

[ctx: #13023]
en: Successfully removed device
my: အောင်မြင်စွာကိရိယာကိုထုတ်ပြီးပါပြီ။

[ctx: #13024]
en: Joystick plugged
my: Joystick တပ်ထားသည်

[ctx: #13025]
en: Joystick unplugged
my: Joystick မတပ်ထားပါ

[ctx: #13050]
en: Running low on battery
my: ဘတ်ထရီနည်းနေပါသည်

[ctx: #13106]
en: Disabled
my: ပိတ်ထားမည်

[ctx: #13108]
en: Always enabled
my: အမြဲဖွင့်ထားမည်

[ctx: #13110]
en: Save resolution?
my: resolution ကိုသိမ်းမလား။

[ctx: #13113]
en: Disabled
my: ပိတ်ထားမည်

[ctx: #13115]
en: Always enabled
my: အမြဲဖွင့်မည်

[ctx: #13131]
en: Disabled
my: ပိတ်ထားမည်

[ctx: #13140]
en: Active connections detected!
my: ကောင်းမွန်သောကွန်နက်ရှင်များ တွေ့ရှိမိ။

[ctx: #13141]
en: If you proceed, you might not be able to control Kodi
my: သင်ဆက်လက်လုပ်ဆောင်ပါက သင် Kodi ကိုမထိန်းနိုင်ပဲဖြစ်သွားမည်

[ctx: #13142]
en: any longer. Are you sure you want to stop the Event server?
my: နောက်ထပ်၊ သင် Event Server ကိုပိတ်ချင်တာသေချာပြီလား။

[ctx: #13144]
en: Change Apple Remote mode?
my: Apple Remote mode ကိုပြောင်းမလား

[ctx: #13170]
en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

[ctx: #13171]
en: Immediately
my: ယခုချက်ချင်း

[ctx: #13205]
en: Unknown
my: မသိရှိသော

[ctx: #13208]
en: Alarm clock
my: သတိပေးချက်နာရီ

[ctx: #13211]
en: Alarm!
my: သတိပေးချက်

[ctx: #13250]
en: Browse for subtitle...
my: စာတန်းထိုးရှာမည်

[ctx: #13251]
en: Move item
my: အမျိုးအစားများကိုရွေ့မည်

[ctx: #13252]
en: Move item here
my: အမျိုးအစားကိုဒီနေရာရွှေ့ပါ

[ctx: #13253]
en: Cancel move
my: မရွေ့တော့ပါ

[ctx: #13271]
en: CPU Usage:
my: CPU အသုံးပြုမှု့-

[ctx: #13274]
en: Connected, but no DNS is available.
my: ချိတ်ဆက်မိပြီ။ ဒါပေမယ့် DNS မရရှိနိုင်ပါ

[ctx: #13277]
en: Storage
my: သိမ်းဆည်းမှု့

[ctx: #13278]
en: Default
my: မူလအတိုင်း

[ctx: #13279]
en: Network
my: ကွန်ရက်

[ctx: #13280]
en: Video
my: ဗွီဒီယို

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
my: CPU အမြန်နှုန်း -

[ctx: #13295]
en: Internet:
my: အင်တာနက် -

[ctx: #13296]
en: Connected
my: ချိတ်ဆက်မိပြီ။

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
my: မချိတ်ဆက်မိပါ။ network settings ကိုစစ်ဆေးကြည့်ပါ

[ctx: #13299]
en: Target temperature
my: အဓိကအပူချိန်

[ctx: #13300]
en: Fan speed
my: ပန်ကာအမြန်နှုန်း

[ctx: #13301]
en: Auto temperature control
my: အလိုအလျောက် အပူချိန်ထိန်း

[ctx: #13303]
en: Fonts
my: စာလုံးပုံစံ

[ctx: #13305]
en: Show RSS news feeds
my: RSS news feeds ကိုပြမည်

[ctx: #13308]
en: Do you wish to reboot your system
my: သင်၏စက်ကိုအစကနေပြန်ဖွင့်လိုပါသလား။

[ctx: #13313]
en: Restart
my: ပြန်စမည်

[ctx: #13317]
en: View slideshow
my: slideshow ကြည့်မည်

[ctx: #13321]
en: Left only
my: ဘယ်ဖက်သာလျှင်

[ctx: #13322]
en: Right only
my: ညာဖက်သာလျှင်

[ctx: #13323]
en: Enable karaoke support
my: ကာရာအိုကေ ကိုထောက်ပံမည်

[ctx: #13327]
en: Karaoke
my: ကာရာအိုကေ

[ctx: #13328]
en: %s not found
my: %s ကိုမတွေ့ပါ

[ctx: #13329]
en: Error opening %s
my: မဖွင့်နိုင်%s

[ctx: #13332]
en: Move up
my: အပေါ်တို့တက်မည်

[ctx: #13333]
en: Move down
my: အောက်သို့ဆင်းမည်

[ctx: #13335]
en: Make default
my: မူလအတိုင်းထားမည်

[ctx: #13336]
en: Remove button
my: ခလုတ်ကိုဖယ်မည်

[ctx: #13340]
en: Leave as is
my: စံ

[ctx: #13341]
en: Green
my: အစိမ်းရောင်

[ctx: #13342]
en: Orange
my: လိမ္မော်ရောင်

[ctx: #13343]
en: Red
my: အနီရောင်

[ctx: #13344]
en: Cycle
my: အဝိုင်း

[ctx: #13346]
en: Movie information
my: ရုပ်ရှင်အချက်အလက်များ

[ctx: #13347]
en: Queue item
my: အမျိုးအစားကိုစီမည်

[ctx: #13348]
en: Search IMDb...
my: IMDb တွင်ရှာမည်

[ctx: #13349]
en: Scan for new content
my: content အသစ်အတွက်စစ်ဆေးမည်

[ctx: #13350]
en: Current playlist
my: ယခုသီချင်းစာရင်း

[ctx: #13351]
en: Album information
my: အယ်လ်ဘမ်အချက်အအလက်

[ctx: #13353]
en: Stop scanning
my: စစ်ဆေးခြင်းကိုရပ်မည်

[ctx: #13361]
en: Enable voice
my: အသံဖွင့်ထားမည်

[ctx: #13375]
en: Enable device
my: ကိရိယာဖွင့်ထားမည်

[ctx: #13376]
en: Volume
my: အသံ

[ctx: #13388]
en: Preset
my: စံ

[ctx: #13393]
en: Calculate size
my: တွက်ချက်သည့်အရွယ်အစား

[ctx: #13394]
en: Calculating folder size
my: ဖိုလ်ဒါလ်အရွယ်အစားတွက်ချက်နေသည်

[ctx: #13397]
en: Enable subtitles
my: စာတန်းထိုးကိုဖွင့်ထားမည်

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
my: အမြန်ခလုတ်များ

[ctx: #13401]
en: Browse for %s
my: %s ကိုရှာမည်

[ctx: #13402]
en: Show track position
my: track တည်နေရာကိုပြမည်

[ctx: #13404]
en: Resume
my: ပြန်စမည်

[ctx: #13406]
en: Picture information
my: ပုံအချက်အလက်များ

[ctx: #13409]
en: Top 250
my: ထိပ်ပိုင်း ၂၅၀

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
my: အနည်းဆုံး ပန်ကာ အမြန်နှုန်း

[ctx: #13412]
en: Play from here
my: ဒီနေရာမှဖွင့်မည်

[ctx: #13416]
en: Auto detect
my: အလိုအလျောက်သိရှိ

[ctx: #13419]
en: Software
my: ဆော့ဝဲလ်

[ctx: #13420]
en: Remove safely
my: သေချာစွာဖြုတ်မည်

[ctx: #13422]
en: Start slideshow here
my: Slideshow ကိုဒီနေရာမှစမည်

[ctx: #13423]
en: Remember for this path
my: ဒီလမ်းကြောင်းကိုမှတ်ထားမည်

[ctx: #13425]
en: Allow hardware acceleration (VDPAU)
my: hardware acceleration  (VDPAU) ကိုခွင့်ပြုမည်

[ctx: #13426]
en: Allow hardware acceleration (VAAPI)
my: hardware acceleration (VAAPI) ကိုခွင့်ပြုမည်

[ctx: #13427]
en: Allow hardware acceleration (DXVA2)
my: hardware acceleration (DXVA2) ကိုခွင့်ပြုမည်

[ctx: #13428]
en: Allow hardware acceleration (CrystalHD)
my: hardware acceleration (CrystalHD) ကိုခွင့်ပြုမည်

[ctx: #13429]
en: Allow hardware acceleration (VDADecoder)
my: hardware acceleration (VDADecoder) ကိုခွင့်ပြုမည်

[ctx: #13430]
en: Allow hardware acceleration (OpenMax)
my: hardware acceleration (OpenMax) ကိုခွင့်ပြုမည်

[ctx: #13432]
en: Allow hardware acceleration (VideoToolbox)
my: hardware acceleration (VideoToolbox)ကိုခွင့်ပြုမည်

[ctx: #13455]
en: Software
my: ဆော့ဝဲလ်

[ctx: #13500]
en: A/V sync method
my: A/V sync နည်းလမ်း

[ctx: #13501]
en: Audio clock
my: အသံနာရီ

[ctx: #13507]
en: Medium
my: အလယ်အလတ်

[ctx: #13508]
en: High
my: အမြင့်စား

[ctx: #13551]
en: Off
my: ပိတ်

[ctx: #13552]
en: %.1f Second
my: %.1f စက္ကန့်

[ctx: #13553]
en: %.1f Seconds
my: %.1f စက္ကန့်

[ctx: #13610]
en: Disabled
my: ပိတ်ထားမည်

[ctx: #13611]
en: Standard
my: စံ

[ctx: #14003]
en: Downloading playlist file...
my: ဖွင့်မည့်စာရင်းဖိုင်ကိုဒေါင်းလုတ်ဆွဲနေသည်

[ctx: #14012]
en: - Use large icons
my: - ကြီးမားသော icon များကိုသုံးမည်

[ctx: #14014]
en: - Percentage
my: - ရာခိုင်နှုန်း

[ctx: #14017]
en: Percentage of thumbs
my: thumbs ရာခိုင်နှုန်း

[ctx: #14023]
en: No TV
my: တီဗွီ

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
my: အနီးဆုံးကျယ်သည့်မြို့ထဲသို့ဝင်မည်

[ctx: #14036]
en: Services
my: ဆားဗစ်များ

[ctx: #14039]
en: Kodi requires to restart to change your
my: Kodi သည် ထိုအရာများကိုပြောင်းလဲလိုပါသည်..

[ctx: #14040]
en: network setup.  Would you like to restart now?
my: network setup. အစကနေပြန်စလိုပါသလား။

[ctx: #14041]
en: Internet connection bandwidth limitation
my: Internet connection bandwidth ကန့်သတ်ထားခြင်း

[ctx: #14044]
en: %i min
my: %i မိ

[ctx: #14045]
en: %i sec
my: %i ကန့်

[ctx: #14051]
en: Time format
my: အချိန်ပုံစံ

[ctx: #14052]
en: Date format
my: ရက်စွဲပုံစံ

[ctx: #14056]
en: Stop scan
my: စစ်ဆေးခြင်းကိုရပ်မည်

[ctx: #14061]
en: Auto
my: အလိုအလျောက်

[ctx: #14062]
en: Enter username for
my: သုံးစွဲသူအမည်ကိုရိုက်ထည့်ရန်

[ctx: #14063]
en: Date & time
my: ရက်စွဲနှင့်အချိန်

[ctx: #14064]
en: Set date
my: ရက်သတ်မှတ်မည်

[ctx: #14065]
en: Set time
my: အချိန်သတ်မှတ်မည်

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
my: IP address ရိုက်ထည့်မည်

[ctx: #14069]
en: Apply these settings now?
my: ဒီ settings ကိုယခုသက်ရောက်စေမလား။

[ctx: #14071]
en: Allow file renaming and deletion
my: ဖိုင်အမည်ပြောင်းခြင်းနှင့် ဖျက်ခြင်ကိုခွင့်ပြုမည်

[ctx: #14074]
en: Set timezone
my: အချိန်ဇုံသတ်မှတ်မည်

[ctx: #14076]
en: Add to favourites
my: အကြိုက်ဆုံးထဲသို့ထည့်မည်

[ctx: #14077]
en: Remove from favourites
my: အကြိုက်ဆုံးထဲမှဖြုတ်မည်

[ctx: #14079]
en: Timezone country
my: အချိန်ဇုံ နိုင်ငံ

[ctx: #14080]
en: Timezone
my: အချိန်ဇုံ

[ctx: #14081]
en: File lists
my: ဖိုင်စာရင်း

[ctx: #14084]
en: Queue songs on selection
my: ရွေးထားတဲ့အပေါ်မူတည်ပြီးသီချင်းများကို တန်းစီမည်

[ctx: #14088]
en: Play DVDs automatically
my: ဒီဗွီဒီများအလိုအလျောက်ဖွင့်မည်

[ctx: #14089]
en: Font to use for text subtitles
my: စာတန်းထိုးအတွက်သုံးမည့်စကားလုံးပုံစံ

[ctx: #14090]
en: International
my: နိုင်ငံတကာ

[ctx: #14093]
en: Security
my: လုံခြုံရေး

[ctx: #14094]
en: Input devices
my: ရိုက်သွင်းသည့်ကိရိယာများ

[ctx: #14095]
en: Power saving
my: ပါဝါသက်သာစေခြင်း

[ctx: #14098]
en: Play
my: ဖွင့်မည်

[ctx: #15015]
en: Remove
my: ဖြုတ်မည်

[ctx: #15016]
en: Games
my: ကစားနည်းများ

[ctx: #15019]
en: Add
my: ပေါင်းထည့်မည်

[ctx: #15052]
en: Password
my: စကားဝှက်

[ctx: #15102]
en: * All albums
my: * အယ်လ်ဘမ်အားလုံး

[ctx: #15103]
en: * All artists
my: * အနုပညာရှင်များအားလုံး

[ctx: #15112]
en: Default theme
my: မူလ theme

[ctx: #15207]
en: Connected
my: ချိတ်ဆက်ပြီးသွားပါပြီ။

[ctx: #15208]
en: Not connected
my: မချိတ်ဆက်မိပါ။

[ctx: #15213]
en: Play using...
my: သုံးပြီးဖွင့်မည့်

[ctx: #15302]
en: No servers found
my: ဆာဗာများမတွေ့ပါ

[ctx: #15311]
en: Path:
my: လမ်းကြောင်း -

[ctx: #16000]
en: General
my: ယေဘုယျ

[ctx: #16008]
en: Enter new title
my: ခေါင်းစဉ်အသစ်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #16009]
en: Enter the movie name
my: ရုပ်ရှင်အမည်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #16010]
en: Enter the profile name
my: profile အမည်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #16011]
en: Enter the album name
my: အယ်လ်ဘမ်အမည်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
my: ဖွင့်မည့်စာရင်းရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #16013]
en: Enter new filename
my: ဖိုင်အမည်အသစ်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #16014]
en: Enter folder name
my: ဖိုလ်ဒါလ်အမည်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #16015]
en: Enter directory
my: directory ကိုရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #16016]
en: Available options: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S
my: ရရှိနိုင်သော options: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S

[ctx: #16018]
en: None
my: ဘာမှမဟုတ်

[ctx: #16019]
en: Auto select
my: အလိုအလျောက်ရွေး

[ctx: #16025]
en: Enter the artist name
my: အနုပညာရှင်အမည်ကိုရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #16026]
en: Playback failed
my: Playback မအောင်မြင်ပါ

[ctx: #16028]
en: Enter value
my: တန်ဖိုးတစ်ခုရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #16029]
en: Check the log file for details.
my: အချက်အလက်များကိုကြည့်ရန် log ဖိုင် ကိုစစ်ဆေးပါ

[ctx: #16033]
en: Could not open database.
my: database ကိုမဖွင့်နိုင်ပါ

[ctx: #16034]
en: Could not get songs from database.
my: database မှသီချင်းများကိုမရနိုင်ပါ

[ctx: #16039]
en: Off
my: ပိတ်

[ctx: #16040]
en: Auto
my: အလိုအလျောက်

[ctx: #16041]
en: On
my: ဖွင့်

[ctx: #16100]
en: All Videos
my: ဗွီဒီယိုအားလုံး

[ctx: #16101]
en: Unwatched
my: မကြည့်ရသေး

[ctx: #16102]
en: Watched
my: ကြည့်ပြီးပြီ။

[ctx: #16103]
en: Mark as watched
my: ကြည့်ပြီးပြီဟု သတ်မှတ်မည်

[ctx: #16104]
en: Mark as unwatched
my: မကြည့်ရသေးဟုသတ်မှတ်မည်

[ctx: #16105]
en: Edit title
my: ခေါင်းစဉ်ကိုပြင်ဆင်မည်

[ctx: #16201]
en: Copy failed
my: ကူးခြင်းမအောင်မြင်ပါ

[ctx: #16202]
en: Failed to copy at least one file
my: တစ်ဖိုင်တောင်ကူးရန်မအောင်မြင်ပါ

[ctx: #16203]
en: Move failed
my: ရွှေ့ခြင်းမအောင်မြင်ပါ

[ctx: #16204]
en: Failed to move at least one file
my: ဖိုင်တစ်ဖိုင်တောင်ရွှေ့ခြင်းမအောင်မြင်ပါ

[ctx: #16205]
en: Delete failed
my: ဖျက်လို့မရပါ

[ctx: #16206]
en: Failed to delete at least one file
my: ဖိုင်တစ်ဖိုင်တောင်ဖျက်လို့မရပါ

[ctx: #16301]
en: Nearest neighbour
my: အနီးဆုံးအိမ်နီးချင်း

[ctx: #16316]
en: Auto
my: အလိုအလျောက်

[ctx: #17999]
en: %i days
my: %i ရက်များ

[ctx: #19000]
en: Switch to channel
my: channel သို့ပြောင်းမည်

[ctx: #19003]
en: Find similar
my: အလားတူသည်ကိုရှာဖွေမည်

[ctx: #19007]
en: Device status
my: ကိရိယာအခြေအနေ

[ctx: #19013]
en: Free to air
my: ​ေ

[ctx: #19014]
en: Fixed
my: အမြန်

[ctx: #19017]
en: Recordings
my: အသံသွင်းခြင်း

[ctx: #19019]
en: Channels
my: Channel များ

[ctx: #19021]
en: Radio
my: ရေဒီယို

[ctx: #19022]
en: Hidden
my: ဖျောက်ထားသော

[ctx: #19023]
en: TV channels
my: TV ချယ်နယ်

[ctx: #19024]
en: Radio channels
my: ရေဒီယိုချယ်နယ်

[ctx: #19027]
en: No search results
my: ရှာထားသည့်ရလဒ်များမရှိပါ

[ctx: #19029]
en: Channel
my: ချယ်နယ်

[ctx: #19030]
en: Now
my: ယခု

[ctx: #19031]
en: Next
my: နောက်

[ctx: #19033]
en: Information
my: အချက်အလက်

[ctx: #19039]
en: Are you sure you want to hide this channel?
my: ဒီ ချယ်နယ်ကို ဖျောက်ချင်တာသေချာပြီလား။

[ctx: #19043]
en: Recording
my: အသံသွင်းခြင်း

[ctx: #19046]
en: New channel
my: ချယ်နယ်အသစ်

[ctx: #19047]
en: Programme info
my: ပရိုဂရမ်အချက်အလက်

[ctx: #19049]
en: Show channel
my: ချယ်နယ်ကိုပြမည်

[ctx: #19055]
en: No information available
my: အချက်အလက်များမရရှိပါ

[ctx: #19063]
en: Go to begin
my: အစသို့သွားမည်

[ctx: #19064]
en: Go to end
my: အဆုံးသို့သွားမည်

[ctx: #19075]
en: Name:
my: အမည် -

[ctx: #19076]
en: Folder:
my: ဖိုင်တွဲ -

[ctx: #19077]
en: Radio:
my: ရေဒီယို -

[ctx: #19078]
en: Channel:
my: ချယ်နယ် -

[ctx: #19079]
en: Day:
my: နေ့ -

[ctx: #19080]
en: Begin:
my: အစ -

[ctx: #19081]
en: End:
my: နောက်ဆုံး -

[ctx: #19084]
en: First day:
my: ပထမနေ့-

[ctx: #19086]
en: Mo-__-__-__-__-__-__
my: လာ-__-__-__-__-__-__

[ctx: #19089]
en: __-__-__-Th-__-__-__
my: __-__-__-ကြာ-__-__-__

[ctx: #19091]
en: __-__-__-__-__-Sa-__
my: __-__-__-__-__-နေ-__

[ctx: #19092]
en: __-__-__-__-__-__-Su
my: __-__-__-__-__-__-င်္ဂ

[ctx: #19093]
en: Mo-Tu-We-Th-Fr-__-__
my: လာ-ဂါ-ဟူး-ကြာ-သော-__-__

[ctx: #19094]
en: Mo-Tu-We-Th-Fr-Sa-__
my: လာ-ဂါ-ဟူး-ကြာ-သော-နေ-__

[ctx: #19095]
en: Mo-Tu-We-Th-Fr-Sa-Su
my: လာ-ဂါ-ဟူး-ကြာ-သော-နေ-နွေ

[ctx: #19096]
en: __-__-__-__-__-Sa-Su
my: __-__-__-__-__-နေ-နွေ

[ctx: #19098]
en: Warning
my: သတိပေးချက်

[ctx: #19104]
en: Enter the name of the folder for the recording
my: ကူးယူရန် ဖိုင်တွဲ အမည် ထည့်ပါ

[ctx: #19114]
en: Version
my: ဗားရှင်း

[ctx: #19115]
en: Address
my: လိပ်စာ

[ctx: #19116]
en: Disksize
my: Diskအရွယ်အစား

[ctx: #19117]
en: Search for channels
my: channel များရှာမည်

[ctx: #19120]
en: Client number
my: Client နံပါတ်

[ctx: #19123]
en: Free to air channels only
my: အခမဲ့လွင့်သောလိုင်းများအတွက်သာ

[ctx: #19126]
en: Start time
my: စမည့်အချိန်

[ctx: #19127]
en: End time
my: ဆုံးမည့်အချိန်

[ctx: #19128]
en: Start date
my: စမည့်ရက်

[ctx: #19129]
en: End date
my: ဆုံးမည့်ရက်

[ctx: #19130]
en: Minimum duration
my: အနည်းဆုံးကြာချိန်

[ctx: #19138]
en: Please create a group first
my: အုပ်စုတစ်ခုအရင်ဖွဲ့ပါ

[ctx: #19139]
en: Name of the new group
my: အုပ်စုအသစ်၏အမည်

[ctx: #19140]
en: Search...
my: ရှာဖွေမည် ...

[ctx: #19141]
en: Group
my: အုပ်စု

[ctx: #19146]
en: Groups
my: အုပ်စုများ

[ctx: #19148]
en: Channel
my: ချယ်နယ်

[ctx: #19149]
en: Mo
my: လာ

[ctx: #19150]
en: Tu
my: ဂါ

[ctx: #19151]
en: We
my: ဟူး

[ctx: #19152]
en: Th
my: ကြာ

[ctx: #19153]
en: Fr
my: သော

[ctx: #19154]
en: Sa
my: စ

[ctx: #19155]
en: Su
my: နွေ

[ctx: #19156]
en: from
my: မှ

[ctx: #19157]
en: Next recording
my: နောက် recording

[ctx: #19158]
en: Currently recording
my: ယခု recording

[ctx: #19159]
en: from
my: မှ

[ctx: #19160]
en: to
my: သို့

[ctx: #19163]
en: Recordings
my: အသံသွင်းခြင်း

[ctx: #19165]
en: Switch
my: ပြောင်းမည်

[ctx: #19183]
en: Radio
my: ရေဒီယို

[ctx: #19190]
en: Background
my: နောက်ခံ

[ctx: #19194]
en: Continue?
my: ဆက်လုပ်မလား

[ctx: #19204]
en: New channel
my: ချယ်နယ်အသစ်

[ctx: #19207]
en: Group:
my: အုပ်စု-

[ctx: #19218]
en: Visible
my: မြင်နိုင်သော

[ctx: #19232]
en: Clear search results
my: ရှာဖွေထားသည့်ရလဒ်များရှင်းမည်

[ctx: #19264]
en: Incorrect PIN
my: PIN မမှန်ကန်ပါ

[ctx: #19265]
en: The entered PIN number was incorrect.
my: ရိုက်ထည့်သော PIN နံပါတ်မှားယွင်းနေသည်

[ctx: #19499]
en: Other/Unknown
my: တခြား၊မသိရှိသော

[ctx: #19500]
en: Movie/Drama
my: ရုပ်ရှင်၊ Drama

[ctx: #19504]
en: Comedy
my: ဟာ

[ctx: #19548]
en: Sports
my: အားကစား

[ctx: #19549]
en: Special Event
my: အထူးပွဲ

[ctx: #19551]
en: Football
my: ဘောလုံး

[ctx: #19607]
en: Fashion
my: ဖက်ရှင်

[ctx: #19635]
en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

[ctx: #19647]
en: Motoring
my: အလိုအလျောက်

[ctx: #19649]
en: Cooking
my: ချက်ပြုတ်ခြင်း

[ctx: #19661]
en: Original Language
my: မူလဘာသာစကား

[ctx: #19680]
en: Comedy
my: ဟာ

[ctx: #20000]
en: Saved music folder
my: ဂီတဖိုလ်ဒါလ် ကိုသိမ်းမည်

[ctx: #20001]
en: Use external DVD player
my: external DVD player ကိုသုံးမည်

[ctx: #20004]
en: Screenshot folder
my: စကင်ဖမ်းပြီးထည့်ရန် ဖိုင်တွဲ

[ctx: #20006]
en: Playlists folder
my: ဖွင့်မည့်စာရင်း ဖိုင်တွဲ

[ctx: #20007]
en: Recordings
my: အသံသွင်းခြင်း

[ctx: #20009]
en: Use Kodi
my: Kodi ကိုသုံးမည်

[ctx: #20013]
en: Do you wish to launch the game?
my: ဂိမ်းကိုဖွင့်ချင်ပါသလား။

[ctx: #20016]
en: Current thumb
my: ယခု thumb

[ctx: #20019]
en: Choose thumbnail
my: thumb ရွေးမည်

[ctx: #20026]
en: Region
my: နေရာဒေသ

[ctx: #20037]
en: Summary
my: အချက်အလက်များ

[ctx: #20038]
en: Lock music window
my: Music Window ကိုပိတ်ထားမည်

[ctx: #20039]
en: Lock videos window
my: videos window ကိုပိတ်ထားမည်

[ctx: #20040]
en: Lock pictures window
my: pictures window ကိုပိတ်ထားမည်

[ctx: #20041]
en: Lock programs & scripts windows
my: programs & scripts windows ကိုပိတ်ထားမည်

[ctx: #20042]
en: Lock file manager
my: file manager ကိုပိတ်ထားမည်

[ctx: #20049]
en: Best available
my: အကောင်းဆုံးရရှိနိုင်သော

[ctx: #20052]
en: Caution
my: သတိပေးချက်

[ctx: #20057]
en: Remove thumbnail
my: thumbnail ကိုဖြုတ်မည်

[ctx: #20060]
en: Media info
my: မီဒီယာအချက်အလက်

[ctx: #20061]
en: Separate
my: သီးခြားခွဲထွက်သော

[ctx: #20065]
en: Profile picture
my: Profile ဓာတ်ပုံ

[ctx: #20067]
en: Edit profile
my: profile ကိုပြင်မည်

[ctx: #20069]
en: Could not create folder
my: ဖိုလ်ဒါလ် မဖန်တီးနိုင်

[ctx: #20072]
en: Make sure the selected folder is writable
my: ရွေးထားသောဖိုလ်ဒါလ်သည်ရေးသားနိုင်သောဖိုလ်ဒါလ်ဖြစ်ကြောင်းသေချာအောင်ပြုလုပ်ပါ

[ctx: #20082]
en: Show programs in main menu
my: Main Menu ထဲတွင် ပရိုဂရမ်ကိုပြမည်

[ctx: #20083]
en: Show music info
my: ဂီတအချက်အလက်များကိုပြမည်

[ctx: #20084]
en: Show weather info
my: ရာသီဥတုအခြေအနေကိုပြမည်

[ctx: #20085]
en: Show system info
my: စက်အခြေအနေကိုပြမည်

[ctx: #20088]
en: Weather info
my: ရာသီဥတုအခြေအနေ

[ctx: #20089]
en: Drive space free
my: Disk နေရာလွတ်

[ctx: #20093]
en: Profile name
my: Profile အမည်

[ctx: #20096]
en: Login screen
my: ဝင်ရောက်သည့်စခရင်

[ctx: #20103]
en: Save changes to profile?
my: Profile မှာပြောင်းလဲမှု့တွေကိုသိမ်းမှာလား။

[ctx: #20105]
en: Do you want to use them?
my: ဒီဟာတွေကိုသင်သုံးချင်ပါသလား။

[ctx: #20111]
en: Autostart UPnP client
my: အလိုအလျောက်စမည် UPnP client

[ctx: #20112]
en: Last login: %s
my: နောက်ဆုံးဝင်ခဲ့ချိန်- %s

[ctx: #20113]
en: Never logged on
my: ဘယ်တုန်းကမှမဝင်ခဲ့ပါ။

[ctx: #20117]
en: Invalid lock code.
my: lock code မမှန်ကန်ပါ

[ctx: #20119]
en: Would you like to set it now?
my: သင်အဲဒါကိုယခုပင်သတ်မှတ်လိုပါသလား။

[ctx: #20122]
en: True
my: မှန်၏

[ctx: #20125]
en: Logged on as
my: ထိုကဲ့သို့ဝင်ထားပါသည်-

[ctx: #20132]
en: Restart video
my: ဗွီဒီယိုကိုအစကနေပြန်ဖွင့်မည်

[ctx: #20135]
en: Do you want to scan the folder?
my: ဖိုလ်ဒါလ်ကိုသင်စစ်ဆေးချင်သလား။

[ctx: #20141]
en: Set
my: သတ်မှတ်မည်

[ctx: #20142]
en: Username
my: အသုံးပြုသူအမည်

[ctx: #20143]
en: Enter password for
my: စကားဝှက်ရိုက်ထည့်ရန်

[ctx: #20147]
en: Shutdown in 30 minutes
my: မိနစ် ၃၀ အတွင်း စက်ပိတ်ပါလိမ့်မည်

[ctx: #20148]
en: Shutdown in 60 minutes
my: မိနစ် ၆၀ အတွင်း စက်ပိတ်ပါလိမ့်မည်

[ctx: #20149]
en: Shutdown in 120 minutes
my: မိနစ် ၁၂၀ အတွင်း စက်ပိတ်ပါလိမ့်မည်

[ctx: #20151]
en: Cancel shutdown timer
my: shutdown timer ကိုပယ်ဖျက်မည်

[ctx: #20153]
en: Browse...
my: ရှာဖွေမည်

[ctx: #20154]
en: Summary information
my: အကျဉ်းချုပ်အချက်အလက်

[ctx: #20155]
en: Storage information
my: သိမ်းဆည်းမှု့ အဆက်အလက်

[ctx: #20156]
en: Hard disk information
my: Hard disk အချက်အလက်

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
my: DVD-ROM အချက်အလက်

[ctx: #20158]
en: Network information
my: Network အချက်အလက်

[ctx: #20159]
en: Video information
my: ဗွီဒီယိုအချက်အလက်

[ctx: #20160]
en: Hardware information
my: Hardware အချက်အလက်

[ctx: #20161]
en: Total
my: စုစုပေါင်း

[ctx: #20162]
en: Used
my: သုံးပြီးသား

[ctx: #20163]
en: of
my: ၏

[ctx: #20164]
en: Locking not supported
my: ပိတ်ထားလို့မရ

[ctx: #20165]
en: Not locked
my: မပိတ်ထားပါ

[ctx: #20166]
en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

[ctx: #20169]
en: Week
my: အပတ်

[ctx: #20170]
en: Line
my: လိုင်း

[ctx: #20172]
en: XBMSP server
my: XBMSP ဆာဗာ

[ctx: #20173]
en: FTP server
my: FTP ဆာဗာ

[ctx: #20175]
en: UPnP server
my: UPnP ဆာဗာ

[ctx: #20176]
en: Show video info
my: ဗွီဒီယိုအချက်အလက်များပြမည်

[ctx: #20177]
en: Done
my: လုပ်ပြီးပြီ

[ctx: #20180]
en: Symbols
my: သင်္ကတများ

[ctx: #20186]
en: Please wait
my: ခဏစောင့်ပါ

[ctx: #20190]
en: Custom
my: စိတ်ကြိုက်

[ctx: #20195]
en: Change scraper
my: scraper ပြောင်းမည်

[ctx: #20198]
en: No artist found!
my: အနုပညာရှင်မတွေ့ပါ

[ctx: #20302]
en: Unable to write to folder:
my: ဖိုလ်ဒါလ်သို့မရေးနိုင်ပါ။

[ctx: #20303]
en: Do you want to skip and proceed?
my: ကျော်ပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်ချင်ပါသလား။

[ctx: #20309]
en: Make new folder
my: ဖိုင်တွဲ အသစ်တစ်ခုဖန်တီးမည်

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
my: စီရန် - ID

[ctx: #20328]
en: Browse for destination
my: နောက်ဆုံးတည်နေရာအတွက် ရှာဖွေမည်

[ctx: #20331]
en: File
my: ဖိုင်

[ctx: #20334]
en: Folder
my: ဖိုလ်ဒါ

[ctx: #20337]
en: Actor
my: မင်းသား

[ctx: #20338]
en: Movie
my: ရုပ်ရှင်

[ctx: #20339]
en: Director
my: ဒါရိုက်တာ

[ctx: #20342]
en: Movies
my: ရုပ်ရှင်များ

[ctx: #20347]
en: as
my: ကဲ့သို့

[ctx: #20348]
en: Directors
my: ဒါရိုက်တာများ

[ctx: #20349]
en: No video files found in this path!
my: ဒီလမ်းကြောင်းတွင်ဗွီဒီယိုများမတွေ့ပါ

[ctx: #20350]
en: votes
my: မဲများ

[ctx: #20351]
en: TV show information
my: တီဗီ အစီအစဉ် အချက်အလက်

[ctx: #20352]
en: Episode information
my: Episode အချက်အလက်

[ctx: #20356]
en: Select TV show:
my: TV show ရွေးရန် -

[ctx: #20357]
en: Enter the TV show name
my: TV Show အမည်ရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #20359]
en: Episode
my: အပိုင်း

[ctx: #20360]
en: Episodes
my: အပိုင်းများ

[ctx: #20374]
en: Downloading movie information
my: ရုပ်ရှင်အချက်အလက်များဒေါင်းလုတ်ဆွဲနေသည်။

[ctx: #20376]
en: Original title
my: မူလခေါင်းစဉ်

[ctx: #20381]
en: Specials
my: အထူး

[ctx: #20383]
en: Selected folder contains a single video
my: ရွေးထားသောဖိုလ်ဒါလ်သည် ဗွီဒီယိုတစ်ဖိုင်တည်းပါသည်

[ctx: #20384]
en: Link to TV show
my: TV show သို့ သွားမည့် Link

[ctx: #20388]
en: Studios
my: စတူဒီယိုများ

[ctx: #20390]
en: Recently added music videos
my: မကြာသေးခင်ကထည့်ခဲ့သော music videos

[ctx: #20393]
en: Music video information
my: Music video အချက်အလက်

[ctx: #20397]
en: Go to album
my: အယ်လ်ဘမ်သို့သွားမည်

[ctx: #20398]
en: Play song
my: သီချင်းဖွင့်မည်

[ctx: #20401]
en: Play music video
my: Music video ကိုဖွင့်မည်

[ctx: #20408]
en: Downloading music video information
my: music video အချက်အလက်များဒေါင်းလုတ်ဆွဲနေသည်

[ctx: #20409]
en: Downloading TV show information
my: TV show အချက်အလက်များ ဒေါင်းလုတ်ဆွဲနေသည်

[ctx: #20410]
en: Trailer
my: ကြော်ငြာ

[ctx: #20413]
en: Get fanart
my: Fanart

[ctx: #20415]
en: Scanning for new content
my: Content အသစ်အတွက်စစ်နေသည်။

[ctx: #20417]
en: Writer
my: ရေးသားသူ

[ctx: #20420]
en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

[ctx: #20422]
en: Always
my: အမြဲတမ်း

[ctx: #20423]
en: Has trailer
my: ကြော်ငြာ

[ctx: #20428]
en: Single file
my: ဖိုင်တစ်ခု

[ctx: #20429]
en: Separate
my: သီးခြားခွဲထွက်သော

[ctx: #20431]
en: Overwrite old files?
my: အဟောင်းဖိုင်များအစားထိုးမှာလား

[ctx: #20434]
en: Sets
my: သတ်မှတ်မည်

[ctx: #20437]
en: Choose fanart
my: fanart ရွေးမည်

[ctx: #20440]
en: Current fanart
my: ယခု fanart

[ctx: #20448]
en: Could not download information
my: အချက်အလက်များဒေါင်းလုတ်မဆွဲနိုင်ပါ

[ctx: #20451]
en: Countries
my: နိုင်ငံများ

[ctx: #20452]
en: episode
my: အပိုင်း

[ctx: #20453]
en: episodes
my: အပိုင်းများ

[ctx: #20454]
en: Listener
my: နားထောင်သူ

[ctx: #20455]
en: Listeners
my: နားထောင်သူများ

[ctx: #21335]
en: Are you sure to start the stream?
my: Stream မှစချင်တာသေချာပြီလား

[ctx: #21336]
en: Connecting to: %s
my: ချိတ်ဆက်နေသည်- %s

[ctx: #21373]
en: Video output
my: ဗွီဒီယို

[ctx: #21375]
en: Normal
my: ပုံမှန်

[ctx: #21381]
en: Enter name of new playlist
my: ဖွင့်မည့်စာရင်းအသစ်၏အမည်ကိုရိုက်ထည့်ပါ

[ctx: #21382]
en: Show "Add source" buttons in file lists
my: "ရင်းမြစ် အသစ်ထည့်သွင်းမည်" ခလုတ်ကို ဖိုလ် စာရင်းတွင် ပြရန်

[ctx: #21385]
en: Open
my: ဖွင့်မည်

[ctx: #21387]
en: Fast
my: အမြန်

[ctx: #21388]
en: Quiet
my: ငြိမ်သက်သော

[ctx: #21396]
en: Chapter
my: အခန်

[ctx: #21400]
en: contains
my: ပါဝင်သော

[ctx: #21401]
en: does not contain
my: မပါဝင်သော

[ctx: #21404]
en: starts with
my: နှင့်စမည်

[ctx: #21405]
en: ends with
my: နှင့်ဆုံးမည်

[ctx: #21406]
en: greater than
my: ထက်ကြီးသော

[ctx: #21407]
en: less than
my: ထက်ငယ်တော့

[ctx: #21408]
en: after
my: နောက်မှ

[ctx: #21409]
en: before
my: ယခင်က

[ctx: #21410]
en: in the last
my: နောက်ဆုံးမှာ

[ctx: #21411]
en: not in the last
my: နောက်ဆုံးမှာမဟုတ်

[ctx: #21417]
en: Settings
my: ပြုပြင်ရန်

[ctx: #21418]
en: Multilingual
my: ဘာသာစကားအမြောက်အမြား

[ctx: #21423]
en: New rule...
my: စည်းကမ်းချက်အသစ်

[ctx: #21427]
en: Limit to
my: ကန့်သတ်မည်

[ctx: #21428]
en: No limit
my: ကန့်သတ်မှု့မရှိ

[ctx: #21435]
en: Edit
my: ပြင်ဆင်ရန်

[ctx: #21447]
en: Audio language
my: Audio ဘာသာစကား

[ctx: #21448]
en: Subtitle language
my: စာတန်းထိုးရန်ဘာသာစကား

[ctx: #21450]
en: Edit
my: ပြင်ဆင်ရန်

[ctx: #21451]
en: Internet connection required.
my: Internet connection လိုအပ်သည်

[ctx: #21452]
en: Get More...
my: နောက်ထပ်ရရှိရန်

[ctx: #21454]
en: Cache full
my: Cache ပြည့်နေသည်

[ctx: #21461]
en: Fixed
my: အမြန်

[ctx: #21462]
en: Bottom of video
my: ဗွီဒီယို၏အောက်ခြေ

[ctx: #21463]
en: Below video
my: ဗွီဒီယို၏အောက်

[ctx: #21464]
en: Top of video
my: ဗွီဒီယို၏ထိပ်ပိုင်း

[ctx: #21465]
en: Above video
my: ဗွီဒီယို၏အပေါ်

[ctx: #21800]
en: File name
my: ဖိုင်အမည်

[ctx: #21801]
en: File path
my: ဖိုင်လမ်းကြောင်း

[ctx: #21802]
en: File size
my: ဖိုင်အရွယ်အစား

[ctx: #21803]
en: File date/time
my: ဖိုင် ရက်စွဲအချိန်

[ctx: #21806]
en: Comment
my: မှတ်ချက်

[ctx: #21807]
en: Colour/B&W
my: အရောင်၊ အဖြူအမည်း

[ctx: #21820]
en: Date/Time
my: နေရက်၊အချိန်

[ctx: #21821]
en: Description
my: ဖော်ပြချက်

[ctx: #21826]
en: Aperture
my: ဖွင့်နေပါသည်

[ctx: #21862]
en: Caption
my: ခေါင်းစဉ်

[ctx: #21863]
en: Author
my: ရေးသားသူ

[ctx: #21864]
en: Headline
my: သတင်းခေါင်းစဉ်

[ctx: #21865]
en: Special instructions
my: အထူးညွှန်ကြားချက်

[ctx: #21866]
en: Category
my: ခေါင်းစဉ်ကြီး

[ctx: #21870]
en: Source
my: ရင်းမြစ်

[ctx: #21873]
en: City
my: မြို့

[ctx: #21874]
en: State
my: ပြည်နယ်

[ctx: #21875]
en: Country
my: နိုင်ငံ

[ctx: #21877]
en: Date created
my: ဖန်တီးခဲ့သောရက်စွဲ

[ctx: #21879]
en: Country code
my: နိုင်ငံကုဒ်နံပါတ်

[ctx: #21883]
en: Saved music
my: ဂီတများကိုသိမ်းမည်

[ctx: #21885]
en: Downloading album information
my: အယ်လ်ဘမ်အချက်အလက်များဒေါင်းလုတ်ဆွဲနေသည်

[ctx: #21889]
en: Searching artist
my: အနုပညာရှင်များကိုရှာမည်

[ctx: #21890]
en: Select artist
my: အနုပညာရှင်ကိုရွေးမည်

[ctx: #21897]
en: Died
my: သေဆုံးခြင်း

[ctx: #22010]
en: GPU temperature:
my: GPU အပူချိန်-

[ctx: #22011]
en: CPU temperature:
my: CPU အပူချိန်-

[ctx: #22012]
en: Total memory
my: စုစုပေါင်း memory

[ctx: #22015]
en: All recordings
my: အသံသွင်းခြင်းအားလုံး

[ctx: #22016]
en: By title
my: ခေါင်းစဉ်အရ

[ctx: #22017]
en: By group
my: အုပ်စုအရ

[ctx: #22030]
en: Font
my: စာလုံးပုံစံ

[ctx: #22031]
en: Size
my: အရွယ်အစား

[ctx: #22040]
en: white/green
my: အဖြူ၊အစိမ်း

[ctx: #22041]
en: white/red
my: အဖြူ၊အနီ

[ctx: #22042]
en: white/blue
my: အဖြူ၊အပြာ

[ctx: #22043]
en: black/white
my: အမည်း၊အဖြူ

[ctx: #22080]
en: Choose
my: ရွေးမည်

[ctx: #22081]
en: Show Information
my: အချက်အလက်များကိုပြမည်

[ctx: #22082]
en: More...
my: နောက်ထပ်ပိုမို၍

[ctx: #22083]
en: Play all
my: အားလုံးဖွင့်မည်

[ctx: #23049]
en: Teletext not available
my: Teletext မရရှိနိုင်ပါ

[ctx: #23053]
en: Stopping
my: လုံး၀ရပ်မည်

[ctx: #23054]
en: Running
my: ဖွင့်နေပါသည်

[ctx: #24001]
en: Add-ons
my: Add-on များ

[ctx: #24002]
en: Add-on options
my: Add-on အတွင်း ပြင်ဆင်မှု

[ctx: #24003]
en: Add-on Information
my: Add-on အချက်အလက်များ

[ctx: #24007]
en: Movie information
my: ရုပ်ရှင်အချက်အလက်

[ctx: #24011]
en: Add-on repository
my: Add-on သိမ်းဆည်းထားသည့်နေရာ

[ctx: #24012]
en: Subtitles
my: စာတန်းထိုး

[ctx: #24013]
en: Lyrics
my: စာသား

[ctx: #24014]
en: TV information
my: TV အချက်အလက်

[ctx: #24015]
en: Music video information
my: Music video အချက်အလက်

[ctx: #24018]
en: Services
my: ဆားဗစ်များ

[ctx: #24021]
en: Disable
my: ပိတ်

[ctx: #24022]
en: Enable
my: ဖွင့်

[ctx: #24023]
en: Disabled
my: ပိတ်ထားမည်

[ctx: #24024]
en: Add-on disabled
my: Add-on ပိတ်ထားသည်

[ctx: #24027]
en: Weather
my: ရာသီဥတု

[ctx: #24030]
en: This Add-on can not be configured
my: ဒီ Add-on ကိုမပြင်ဆင်နိုင်ပါ

[ctx: #24032]
en: All Add-ons
my: Add-on အကုန်

[ctx: #24033]
en: Get Add-ons
my: Add-on များ ရယူရန်

[ctx: #24034]
en: Check for updates
my: updates ထွက်မထွက်စစ်မည်

[ctx: #24037]
en: Uninstall
my: ဖြုတ်မည်

[ctx: #24038]
en: Install
my: သွင်းမည်

[ctx: #24039]
en: Disabled Add-ons
my: ပိတ်ထားသည့် Add-on များ

[ctx: #24040]
en: (Clear the current setting)
my: (ယခု setting ကိုရှင်းမည်)

[ctx: #24041]
en: Install from zip file
my: zip file မှသွင်းမည်

[ctx: #24042]
en: Downloading %i%%
my: ဒေါင်းလုတ်ဆွဲနေသည်%i%%

[ctx: #24043]
en: Available Updates
my: Updates ရရှိနိုင်ပါပြီ

[ctx: #24050]
en: Available Add-ons
my: ရရှိနိုင်သော Add-ons

[ctx: #24051]
en: Version:
my: ဗားရှင်း -

[ctx: #24053]
en: License:
my: လိုင်စင်-

[ctx: #24055]
en: Check for updates
my: updates ထွက်မထွက်စစ်မည်

[ctx: #24059]
en: Would you like to enable this Add-on?
my: ဒီ Add-on ကိုဖွင့်ချင်ပါသလား။

[ctx: #24060]
en: Would you like to disable this Add-on?
my: ဒီ Add-on ကိုပိတ်ချင်ပါသလား။

[ctx: #24062]
en: Enabled Add-ons
my: အသုံးပြုထားသည့် Add-on များ

[ctx: #24063]
en: Auto update
my: အလိုအလျောက် update

[ctx: #24067]
en: Currently downloading Add-ons
my: ယခု Download ဆွဲနေသည့် Add-onများ

[ctx: #24068]
en: Update available
my: Update ရရှိနိုင်ပါပြီ။

[ctx: #24070]
en: Add-on could not be loaded.
my: Add-on ကိုမဖွင့်နိုင်ပါ

[ctx: #24073]
en: Could not connect
my: မချိတ်ဆက်နိုင်ပါ

[ctx: #24074]
en: Needs to restart
my: ပြန်စရန်လိုအပ်သည်

[ctx: #24075]
en: Disable
my: ပိတ်

[ctx: #24080]
en: Try to reconnect?
my: ပြန်ချိတ်ဖို့ကြိုးစားမလား

[ctx: #24094]
en: (current)
my: (ယခု)

[ctx: #24098]
en: Broken
my: ပျက်စီးသွားသော

[ctx: #24099]
en: Would you like to switch to this skin?
my: ဒီ skin သို့ပြောင်းချင်သလား။

[ctx: #24100]
en: To use this feature you must download an Add-on:
my: ဒီ feature ကိုသုံးရန်အတွက် Add-on တစ်ခုကိုဒေါင်းလုတ်ချရန်လိုအပ်သည်

[ctx: #24101]
en: Would you like to download this Add-on?
my: ဒီ Add-on ကိုဒေါင်းလုတ်ချချင်ပါသလား

[ctx: #25000]
en: Notifications
my: အချက်ပေးခြင်း

[ctx: #25002]
en: Select from all titles ...
my: ခေါင်းစဉ်အားလုံးမှရွေးပါ

[ctx: #25004]
en: Play main title: %d
my: အဓိကခေါင်းစဉ်ကိုပြမည် -%d

[ctx: #25005]
en: Title: %d
my: ခေါင်းစဉ်- %d

[ctx: #29801]
en: QWERTY keyboard
my: QWERTY ကီးဘုတ်

[ctx: #33003]
en: Download
my: ဒေါင်းလုတ်

[ctx: #33004]
en: Download & play
my: ဒေါင်းလုတ်ဆွဲပြီးဖွင့်မည်

[ctx: #33005]
en: Download & save
my: ဒေါင်းလုတ်ဆွဲပြီး ပိတ်မည်

[ctx: #33006]
en: Today
my: ယနေ့မ

[ctx: #33007]
en: Tomorrow
my: န

[ctx: #33008]
en: Saving
my: သိမ်းနေသည်

[ctx: #33009]
en: Copying
my: ကူးနေသည်

[ctx: #33011]
en: Search duration
my: ရှာဖွေသည့်ကြာချိန်

[ctx: #33012]
en: Short
my: တို

[ctx: #33013]
en: Long
my: ရှည်

[ctx: #33015]
en: Ask for download before playing video
my: ဗွီဒီယိုမဖွင့်ခင် ဒေါင်းလုတ်ဆွဲရန်မေးမည်

[ctx: #33018]
en: Tonight
my: ယနေ့ည

[ctx: #33019]
en: Tomorrow Night
my: မနက်ဖြန်ည

[ctx: #33020]
en: Condition
my: အခြေအနေ

[ctx: #33027]
en: Sunrise
my: နေထွက်ချိန်

[ctx: #33028]
en: Sunset
my: နေဝင်ချိန်

[ctx: #33029]
en: Details
my: အချက်အလက်များ

[ctx: #33034]
en: 36 Hour
my: ၃၆ နာရီ

[ctx: #33035]
en: Maps
my: မြေပုံများ

[ctx: #33036]
en: Hourly
my: နာရီနှင့်အမျှ

[ctx: #33037]
en: Weekend
my: စနေနှင့်တနင်္ဂနွေ

[ctx: #33038]
en: %s day
my: %s နေ့

[ctx: #33051]
en: Choose Your
my: ရွေးပါ သင်၏

[ctx: #33052]
en: Check
my: အမှတ်ခြစ်

[ctx: #33055]
en: Use your
my: သုံးပါ သင်၏

[ctx: #33056]
en: Watch your
my: ကြည့်ပါ သင်၏

[ctx: #33057]
en: Listen to
my: နားထောင်ပါ

[ctx: #33058]
en: View your
my: ကြည့်ပါ သင်၏

[ctx: #33060]
en: Power
my: ပါဝါ

[ctx: #33066]
en: About your
my: သင်၏အကြောင်း

[ctx: #33068]
en: Background
my: နောက်ခံ

[ctx: #33069]
en: Backgrounds
my: နောက်ခံ

[ctx: #33070]
en: Custom background
my: စိတ်ကြိုက်နောက်ခံ

[ctx: #33071]
en: Custom backgrounds
my: စိတ်ကြိုက်နောက်ခံများ

[ctx: #33072]
en: View Readme
my: Readme ကိုဖတ်မည်

[ctx: #33076]
en: Please update Kodi.
my: ကျေးဇူးပြု၍ Kodi ကို update ပြုလုပ်ပါ

[ctx: #33077]
en: No data found!
my: အချက်အလက်များမတွေ့ပါ

[ctx: #33078]
en: Next page
my: နောက်တစ်မျက်နှာ

[ctx: #33079]
en: Love
my: ချစ်

[ctx: #33080]
en: Hate
my: မုန်း

[ctx: #33100]
en: Failed to start
my: စရန်မဖြစ်နိုင်

[ctx: #33200]
en: Detected New Connection
my: Connection အသစ် ကိုသိရှိမိ

[ctx: #34100]
en: Number of channels
my: ချယ်နယ်များအရေအတွက်

[ctx: #34101]
en: 2.0
my: ၂.၀

[ctx: #34102]
en: 2.1
my: ၂.၁

[ctx: #34103]
en: 3.0
my: ၃.၀

[ctx: #34104]
en: 3.1
my: ၃.၁

[ctx: #34105]
en: 4.0
my: ၄.၀

[ctx: #34106]
en: 4.1
my: ၄.၁

[ctx: #34107]
en: 5.0
my: ၅.၀

[ctx: #34108]
en: 5.1
my: ၅.၁

[ctx: #34109]
en: 7.0
my: ၇.၀

[ctx: #34110]
en: 7.1
my: ၇.၁

[ctx: #34120]
en: Play GUI sounds
my: GUI sounds ကိုဖွင့်မည်

[ctx: #34122]
en: Always
my: အမြဲတမ်း

[ctx: #34123]
en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

[ctx: #34201]
en: Can't find a next item to play
my: ဖွင့်ရန်အတွက်နောက်အမျိုးအစားကိုမရှာတွေ့ပါ

[ctx: #34202]
en: Can't find a previous item to play
my: ဖွင့်ရန်အတွက် အရှေ့ကအမျိုးအစားကို မရှာတွေ့ပါ

[ctx: #34403]
en: Check your audiosettings
my: သင်၏ audiosettings ကိုစစ်ဆေးပါ

[ctx: #35006]
en: Device removed
my: ကိရိယာကိုဖြုတ်ပြီး

[ctx: #35500]
en: Location
my: တည်နေရာ

[ctx: #35501]
en: Class
my: အတန်း

[ctx: #35502]
en: Name
my: အမည်

[ctx: #35504]
en: Product ID
my: ထုတ်ကုန် ID

[ctx: #36015]
en: HDMI port number
my: HDMI port နံပါတ်

[ctx: #36016]
en: Connected
my: ချိတ်ဆက်မိပြီ

[ctx: #36019]
en: Connected to HDMI device
my: HDMI ကိရိယာသို့ချိတ်ဆက်မည်

[ctx: #36028]
en: Ignore
my: လစ်လျူရှု့

[ctx: #36035]
en: Always
my: အမြဲတမ်း

[ctx: #36198]
en: Select the default movie information source. See the Add-ons Manager for options.
my: ရုပ်ရှင် အချက်အလက် များ ပုံမှန် ရယူမည့် ရင်းမြစ် ရွေးချယ်ပါ။ ပြုပြင်ပြောင်းလဲ လို့ရသည်များကို Add-ons မန်နေဂျာ တွင် ကြည့်ပါ။

[ctx: #36199]
en: Select the default TV show information source. See the Add-ons Manager for options.
my: တီဗီ အစီအစဉ် အချက်အလက် များ ပုံမှန် ရယူမည့် ရင်းမြစ် ရွေးချယ်ပါ။ ပြုပြင်ပြောင်းလဲ လို့ရသည်များကို Add-ons မန်နေဂျာ တွင် ကြည့်ပါ။

[ctx: #36258]
en: Select the default artist information source. See the Add-ons Manager for options.
my: အဆိုတော် အချက်အလက် ပုံမှန် ရယူမည့် ရင်းမြစ်ကို ရွေးပါ။ ပြုပြင်ပြောင်းလဲလို့ရသည်များကို Add-ons မန်နေဂျာတွင် ကြည့်ပါ။

[ctx: #36318]
en: Specify the default weather information source. See the Add-ons Manager for options.
my: ရာသီဥတု အချက်အလက် ပုံမှန် ရယူမည့် ရင်းမြစ်ကို ရွေးပါ။ ပြုပြင်ပြောင်းလဲလို့ ရသည်များကို Add-ons မန်နေဂျာတွင် ကြည့်ပါ။

[ctx: #36426]
en: Switch to channel
my: channel သို့ပြောင်းမည်

[ctx: #36428]
en: Record
my: မှတ်တမ်းသွင်းမည်

[ctx: #36502]
en: Disabled
my: ပိတ်ထားမည်

[ctx: #36508]
en: Hardware Based
my: Hardware

[ctx: #36906]
en: episode
my: အပိုင်း

[ctx: #36907]
en: episodes
my: အပိုင်းများ

[ctx: #36910]
en: set
my: သတ်မှတ်မည်

[ctx: #36912]
en: video
my: ဗွီဒီယို

[ctx: #36913]
en: videos
my: ရုပ်ရှင်များ

[ctx: #36918]
en: album
my: အယ်လ်ဘမ်

[ctx: #36920]
en: song
my: သီချင်း

[ctx: #36921]
en: songs
my: သီချင်းများ

[ctx: #37026]
en: Auto
my: အလိုအလျောက်
