XBMC Main - en to uk translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
uk: Випадкові набори ефектів

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
uk: Тривалість показу одного ефекту

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
uk: Додатковий час випадкової тривалості

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
uk: Заблокувати набір ефектів

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
uk: Увімкнути переклади

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
uk: Зупинити перший набір ефектів

[ctx: #30006]
en: Show FPS
uk: Показувати кількість кадрів в секунду

[ctx: #30007]
en: Show debug console
uk: Показати панель налагодження

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
uk: Показати аудіо аналіз

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
uk: %2.0f сек

[ctx: #30051]
en: %2.0f fps
uk: %2.0f кадр/с
