XBMC Main - en to tr translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
tr: Rastgele Önayarlar

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
tr: Önayarlar Arasındaki Zaman

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
tr: İlave Rastgele Zaman

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
tr: Önayarları Kilitle

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
tr: Geçişleri Etkinleştir

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
tr: İlk önayarı durdur

[ctx: #30006]
en: Show FPS
tr: FPS'yi göster

[ctx: #30007]
en: Show debug console
tr: Hata ayıklama konsolunu göster

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
tr: Ses analizlerini göster

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
tr: %2.0f saniye
