XBMC Main - en to th translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
th: สุ่มเวลา

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
th: ระยะเวลาระหว่างชุดรูปแบบ

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
th: เวลาสุ่มเพิ่มเติม

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
th: ล็อคเวลา

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
th: เปิดการส่งผ่าน

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
th: หยุดช่วงเวลาแรก

[ctx: #30006]
en: Show FPS
th: แสดง FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
th: แสดง debug console

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
th: แสดงการวิเคราะห์เสียง

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
th: %2.0f วินาที

[ctx: #30051]
en: %2.0f fps
th: %2.0f เฟรมต่อวิ.
