XBMC Main - en to tg translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
tg: Танзими тасодуфӣ

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
tg: Вақт байни интихобҳо

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
tg: Вақти тасодуфии иловагӣ

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
tg: Танзими қулф

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
tg: Фаъол кардани интиқолҳо

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
tg: Қатъ кардани танзими аслӣ

[ctx: #30006]
en: Show FPS
tg: Намоиши FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
tg: Намоиш консол бо иттилооти ислоҳи хатоҳо

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
tg: Намоиши таҳлили садо

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
tg: %2.0f сония

[ctx: #30051]
en: %2.0f fps
tg: %2.0f кадр/с
