XBMC Main - en to sl translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
sl: Naključne prednastavitve

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
sl: Čas med prednastavitvami

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
sl: Dodaten naključen čas

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
sl: Zakleni prednastavitev

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
sl: Omogoči prehode

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
sl: Ustavi prvo prednastavitev

[ctx: #30006]
en: Show FPS
sl: Prikaži FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
sl: Prikaži razhroščevalno konzolo

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
sl: Prikaži analizo zvoka

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
sl: %2.0f sekund
