XBMC Main - en to sk translation catalogue (9 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
sk: Náhodné predvoľby

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
sk: Čas medzi predvoľbami

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
sk: Pridaný náhodná čas

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
sk: Zamknúť predvoľbu

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
sk: Zapnúť prechody

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
sk: Zastaviť prvú predvľbu

[ctx: #30006]
en: Show FPS
sk: Zobraziť FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
sk: Zobraziť ladiace informácie

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
sk: Zobraziť analýzu zvuku
