XBMC Main - en to pl translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
pl: Losowe ustawienia

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
pl: Interwał zdefiniowanych ustawień

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
pl: Dodatkowy czas losowy

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
pl: Zablokuj zdefiniowane ustawienia

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
pl: Włącz przejścia

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
pl: Zatrzymaj pierwsze zdefiniowane ustawienie

[ctx: #30006]
en: Show FPS
pl: Pokaż szybkość klatek

[ctx: #30007]
en: Show debug console
pl: Pokazuj konsolę diagnostyczną

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
pl: Pokaż analizę dźwięku

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
pl: %2.0f sek.
