XBMC Main - en to mk translation catalogue (9 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
mk: Случајна поставка

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
mk: Време помеѓу подесувањата

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
mk: Дополнително случајно време

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
mk: Заклучи дефиниција

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
mk: Овозможи транзиции

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
mk: Запри ја првата дефиниција

[ctx: #30006]
en: Show FPS
mk: Покажи FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
mk: Прикажи ја конзолата за дебагирање

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
mk: Прикажи ги звучните анализи
