XBMC Main - en to lt translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
lt: Atsitiktinė išankstinė parinktis

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
lt: Laikas tarp išankstinių parinkčių

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
lt: Papildomas atsitiktinis laikas

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
lt: Užrakinti išankstinę parinktį

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
lt: Įjungti perėjimus

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
lt: Stabdyti pirmą išankstinę parinktį

[ctx: #30006]
en: Show FPS
lt: Rodyti FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
lt: Rodyti derinimo konsolę

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
lt: Rodyti garso analizę

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
lt: %2.0f sek.
