XBMC Main - en to lv translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
lv: Nejaušas sagataves

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
lv: Laiks starp sagatavēm

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
lv: Papildus nejaušs laiks

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
lv: Aizslēgt sagatavi

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
lv: Ieslēgt pārejas

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
lv: Apturēt pimo sagatavi

[ctx: #30006]
en: Show FPS
lv: Rādīt FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
lv: Rādīt atkļūdošanas konsoli

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
lv: Rādīt audio analīzi

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
lv: %2.0f sekundes
