XBMC Main - en to ja translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
ja: ランダムプリセット

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
ja: 各プリセットの間隔

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
ja: 追加ランダム時間

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
ja: プリセットをロック

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
ja: 遷移を利用

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
ja: 最初のプリセットを停止

[ctx: #30006]
en: Show FPS
ja: FPS を表示

[ctx: #30007]
en: Show debug console
ja: デバッグコンソールを表示

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
ja: オーディオ解析を表示

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
ja: %2.0f秒
