XBMC Main - en to it translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
it: Presets casuali

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
it: Tempo tra i preset

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
it: Tempo aggiuntivo casuale

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
it: Blocca preset

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
it: Attiva le transizioni

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
it: Ferma primo preset

[ctx: #30006]
en: Show FPS
it: Mostra FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
it: Mostra la console di debug

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
it: Mostra analisi audio

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
it: %2.0f secondi
