XBMC Main - en to id translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
id: Preset Acak

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
id: Waktu Antara Presets

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
id: Tambahan Waktu Acak

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
id: Kunci Preset

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
id: Aktifkan Transisi

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
id: Stop preset pertama

[ctx: #30006]
en: Show FPS
id: Tampilkan FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
id: Tampilkan konsol debug

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
id: Tampilkan analisis audio

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
id: %2.0f detik
