XBMC Main - en to hu translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
hu: Véletlen Beállítások

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
hu: Idő a beállításkészletek között

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
hu: Többlet véletlen idő

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
hu: Beállítások zárolása

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
hu: Átfedések engedélyezése

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
hu: Első beállítás megállítása

[ctx: #30006]
en: Show FPS
hu: FPS mutatása

[ctx: #30007]
en: Show debug console
hu: Hibakereső konzol mutatása

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
hu: Audióvizsgálat mutatása

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
hu: %2.0f mp
