XBMC Main - en to he translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
he: קביעונים אקראיים

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
he: זמן בין קביעונים

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
he: זמן אקראי נוסף

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
he: נעיל קביעון

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
he: אפשר מעברים

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
he: עצור קביעון ראשון

[ctx: #30006]
en: Show FPS
he: הצג FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
he: הצג יומן רישום

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
he: הצג ניתוח קול

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
he: %2.0f שניות
