XBMC Main - en to el translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
el: Τυχαίες Προρυθμίσεις

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
el: Χρόνος Μεταξύ Προρυθμίσεων

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
el: Επιπλέον Χρόνος Τυχαίων

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
el: Κλείδωμα Προρύθμισης

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
el: Ενεργοποίηση Μεταβάσεων

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
el: Διακοπή πρώτης προρύθμισης

[ctx: #30006]
en: Show FPS
el: Εμφάνιση FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
el: Κονσόλα εντοπισμού σφαλμάτων

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
el: Εμφάνιση ηχητικής ανάλυσης

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
el: %2.0f δευτ.
