XBMC Main - en to gl translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
gl: Preconfiguracións Ó Chou

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
gl: Tempo entre Preconfiguracións

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
gl: Tempo ó chou adicional

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
gl: Bloquear Preconfiguración

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
gl: Activar Transicións

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
gl: Deter a primeira Preconfiguración

[ctx: #30006]
en: Show FPS
gl: Amosar FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
gl: Amosar a consola de depuración

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
gl: Amosar análises de son

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
gl: %2.0f seg
